Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyünk hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyünk hogy együtt légyünk? Ha igen, mit cselekedjek? 19/f,17/l

Figyelt kérdés

Barátnőmmel tavasszal ismerkedtedtem meg és egymásba szerettünk.

Távkapcsolatban éltünk és mindig Budapesten talákoztunk heti egyszer kétszer. A szüleinek nem akarta elmondani hogy együtt van velem mert félt hogy akkor eltiltják tőlem és ezért titokban találkoztunk csak,nyáron viszont kevesebbet tudtunk csak találkozni aminek az lett a vége hogy szakítottunk szeptemberben mert azt mondta már nem szerelmes belém,de én tudom hogyha többet találkoztunk volna akkor nem alszik ki a láng és szerintem ha többet találkoznánk akkor újra fel is éledne.

A mostani helyzetben megértem hogy nem szeretné folytatni,de jövőre Pestre járok majd egyetemre és ő is ott fog tanulni. Nagyon szeretem őt és úgy tekintek még mindig rá akivel az életemet is leélném.


Szerintetek összejöhetünk még? Volt valakinek hasonló este amikor a barátjától/barátnőjétől csaknem egy évig külön volt?


A válaszokat előre köszönöm.



2017. okt. 14. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Első körben inkább az új emberekre koncentrálj majd -- új iskola, új emberek, és ne ragadj le a nosztalgiázásnál.
2017. okt. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még lehet esélyetek. Hogyha nem jártok, akkor úgy találkozzatok, mint barátok, majd miután egyre többet és többet találkoztok lehet, hogy újra feléledne a láng a lány szemeiben is.
2017. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen,de ez csak jövőre lehetséges,amikor már budapesten leszek. Mindenképp felkeresem majd,egyenlőre hagyom élje az életét és kitudja lehet hiányozni is kezedek majd neki. :)
2017. okt. 14. 17:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, hogy alakult? :)
2018. dec. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!