Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fellángolás vagy igaz szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fellángolás vagy igaz szerelem? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a sztorim, hogy van egy lány 3 és fél éve nem vagyunk együtt(tini szerelem) állandóan együtt voltunk szökdöstünk egymáshoz éjszaka hogy együtt aludjunk stb.. később szakitottunk, persze lett más idővel, később lett nekem is de én nem tudtam jól érezni magam nélküle igy tehát csak 1 éjszakás kalandok vagy hétvégi bulik alkalmával feküdtem le csajokkal. én nem felejtettem el őt. de most kb 2 hétre visszamenőleg állandóan vele álmodom stb.. és 3 napja tudtam meg hogy a mostani palijával szakitott. állandóan ő jár a fejem nem tudok mit tenni.. van hogy aludni nem tudok mit tegyek? felejtsem el vagy beszéljek vele? ha még is beszélnék vele mit mondjak neki hogy keressem meg.? ebben az kérnék tőletek tanácsot.!!

2017. jún. 8. 01:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele. És mond meg neki hogy hiányzik.
2017. jún. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy beszélgetést meg ér mit veszíthetsz??? Csak nyerhetsz, mert egy fellángolás nem tart eddig.Viszont igaz szerelem sem kopogtat sokszor az ember életébe bárki bármit mond. 25-év után találkoztam életem egyetlen és első szerelmével, de akkor már más embert találtam,
2017. jún. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De mégis mit mondjak neki.??

Vagy hogyan csináljam.? Nem vagyok egyébként ilyen tesze-tosza. Csak nála. És nem tudom miért..

2017. jún. 8. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!