Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha nem vagyok zavarban mellett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok zavarban mellette akkor az azt jelenti hogy nem szeretem? 17L

Figyelt kérdés

eddig kétszer találkoztunk, az elsőnél nagyon ideges voltam, össze vissza beszéltem, a második találkozásnál viszont teljesen jól éreztem magam, nem éreztem zavarban magam, nem voltam túlzottan ideges, nem volt fura a közelsége, pedig kézen fogva is sétáltunk és meg is öleltem már. Nagyon szeretek vele lenni.


azért jutott eszembe a kérdés mert itt sokszor olvasom hogy a kiszemelt szemébe nézni sem mernek, elfordulnak, idegesek ha a közelében vannak és hogy ez többnyire a szerelem vagy szimpátia jele. Ha nálam ez nincs, jelent valamit? 17L 19F



2017. okt. 17. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább azt jelenti, hogy jól érzed magad. Ez nekem inkább pozitív, hogy nem feszengesz mellette.

Én mindig örültem, ha olyannal találkoztam, akivel rögtön jól éreztem magam és nem kellett izgulnom.

2017. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyesnél a pont. Egy hullámhosszon vagytok, örülj neki, és légy boldog vele, ne ilyeneken gondolkodj, hogy vajon mi mit jelenthet. Magad is írtad, hogy jól érzed magad vele. Akkor? Ne magyarázz be magadnak mást, ha jó vele az azt jelenti, hogy jó vele.
2017. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, lehet tényleg túlgondoltam
2017. okt. 17. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden embernél máskor múlik el (vagy egyáltalán nem is jelentkezik) az idegesség. Nincs ezzel semmi probléma!;)
2017. okt. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szandi1993 ***** válasza:
Nem feltétlenül. Én sem szoktam nagyon zavarban lenni, akkor sem ha olyannal vagyok aki tetszik.
2017. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!