Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnék megváltozni?...

Hogyan tudnék megváltozni? Társaságban nagyon csendes, visszahúzodó vagyok. Nagyon szeretnék felhőtlenül beszélgetni az emberekkel, de nem szeretem ha néznek miközben beszélek. Zavarban vagyok, tele vagyok komplexusokkal. Butának érzem magam.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Igyál egy kicsi alkoholt az majd feloldja az elején a gátlásaidat,s majd késöbb nélküle is fog menni minden meglátod...
2010. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bajod van a külsőddel?
2010. máj. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mindenkinek van egy alap személyisége és ezen változtatni nagyon nem lehet. A kérdés, régen is ilyen voltál?


20/F

2010. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen egy kicsit ilyen voltam mindig, de fokozódott a dolog. Külföldön élek. Talán a szituáció is az oka, amibe belekerültem az évek során. A párom nem magyar és ráadásul egyetem tanul külföldön az én nyelvtudásom pedig közel sem érinti az övét. De vannak a társaságban emberek akiknek a nyelvtudása alacsonyabb szinten van mint az enyém és őket nem zavarja, akkor engem MIÉRT?
2010. máj. 10. 11:22
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alkoholt ne válaszd ! Lehet, hogy most hasznos és gyors megoldásnak tűnik, de később megfogod fizetni árát


Kissé túlreagálod a helyzetet. Mi lenne, ha megpróbálnál egy kicsit gördülékenyebben élni, higgadtan viselkedni és tisztábban, logikusabban gondolkozni ? Nem menne ? Jó lenne tudnod, hogy a görcsölés és az aggódás nagyon időpazarlóak, egészségrablóak és egy idő után már rossz szokássá is válik, amit aztán nagyon nehezen lehet leszokni. Gondold meg, hogy mit választasz

2010. máj. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10:28 vagyok:


Nem tudsz nekem valami melót szerezni ott kint külföldön? :D Nem vicc komolyan kérdem!


Ígérem ha ki tudsz szerezni dolgozni, két nap alatt kigyógyítalak a félénkségből! :)


Ha tudsz netán segíteni, akkor írj privátot!

2010. máj. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

10:28-nak

Valami oknál fogva nem tudok Neked private üzenetet írni. Írj Te privatot és beszélünk a dologról!

H

2010. máj. 11. 09:20
 8/8 timigold válasza:
0%
Neked orvos kel....Még ilyen hülyeséget!!:)
2013. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!