Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy kívánom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kívánom a barátomat? És normális, hogy ő nem?

Figyelt kérdés

Mindketten 13 évesek vagyunk, egy éve vagyunk együtt. A barátom nagyon jól néz ki, elég érett, stb. Nekem viszont tök csúnya alakom van, dagadt is vagyok, nem vagyok izmos meg ilyenek. Az arcommal talán nincs nagy baj, a barátom szerint szép vagyok,viszont nagyon zavar,hogy nem érez irántam testi vonzalmat. Nem beszéltünk erről soha, de biztos vagyok benne,hogy nem tetszik neki a testem,nem gondolja vonzónak. Mit tegyek?


UI.: Én is baromira szégyenlem magam,hogy ilyen kérdésre folyamodtam, jó nagy rib***nak érzem magam :D



2017. okt. 17. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mind 2en 13 évesek vagytok. Azt mondod éretten nézki. Nahh mindrn ember máskép pubertál. Valakinek elöbblesznek szeplői vagy pehelybajsza, valaki pedig előbb lesz szexuálisan "éret". Én elöbb kivántam a sexet mint h bajszom nőni kezdett volna. Most 16 évesen sincs barátnöm, de ha bármenyire is kivánám nem akkarnák vele öszebujni mert még fiatal vagyokhozá. Meg az is meglehet, h nem akjar rola beszélni, mert nem akarja h azt hid h csak azért van veled h legyenkit meg......
2017. okt. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kívánja ő , csak engem nem...
2017. okt. 17. 20:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy rib**c... Gondolni lehet ra, hisz tini vagy, tele hormonokkal. De addig jo ez, amíg elméletben marad meg. A szexhez azért fiatalok vagytok. (Tudom, hogy nem mondtad, hogy meg akarod tenni, csak leírtam)


Bár nem mutatja ki, tutibiztos, hogy gondol rad ÚGY is néhányszor, de egyébként is: NEM VÉLETLENÜL VAGY TE A BARÁTNŐJE. AKÁRMILYEN VAGY KÍVÜL, AKÁRMILYEN BELÜL, Ő ELFOGAD, MERT SZERET.


Nyugi, de tényleg maradjon meg elméletben. ;)

2017. okt. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze,bármilyen ilyesmi dolgot hagyok még :)
2017. okt. 18. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!