Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normális, ha én nagyjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha én nagyjából másfél év együttlét után döbbenek rá, hogy mennyire szeretem a barátomat? Mármint volt bizsergés az elején, de most van az hogy szeretem, nagyon-nagyon.

Figyelt kérdés
2017. jún. 27. 05:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogy eddig mi volt, ne kérdezzétek. Csak ellébecoltam a kapcsolatban.
2017. jún. 27. 05:15
 2/5 anonim ***** válasza:
21%

kinek mi a normális, minden relatív. a te magánügyed, a te érzéseid, senkinek semmi köze hozzá.


ha most azt írom, hogy nem normális, akkor mit csinálsz?

ha azt írom, hogy normális, akkor is mit fogsz csinálni?

2017. jún. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ennyi idő után ismerted meg jobban a személyiségét, most szerettél bele igazán, eddig csak a vonzódás volt. Mert igazán szerelemmel csak a lelket lehet szeretni, azt pedig senki nem ismeri először.
2017. jún. 27. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezek az állapotok mindig változnak egy hosszútávú kapcsolatban, szóval mondhatni igen, normális.

Örülj neki és merülj bele ebbe ami most van. :)

2017. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is hasonló folyamaton mentem át, másfél- két év után csak egyre jobban várom a randikat, közös programokat, együttlétet :) Szerintem ez az a pont, amikor elmélyülnek az érzelmek, mert egyre jobban megismerjük a másikat.
2017. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!