Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú, aki nekem megtets...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki nekem megtetszett, és elég régóta ismerjük egymást. Milyen az, ha én kezdeményeztem?

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok (sokan mondják, hogy érettebb vagyok, mint amennyire a velem egykorúak), a fiú nemrég lett 13 éves. Régebben biztosan tetszettem neki, aztán rájött, hogy ő nekem nem, és nem próbálkozott tovább. Aztán nekem is megtetszett, próbáltam is kezdeményezni. Mostmár úgy tűnik, megint tetszem neki, mert elég egyértelmű jeleket ad erre. Pl. okot keres rá, amiért megfogja a kezem/valamelyik testrészem, sokat beszél velem, burkoltan bókol, na meg az egyik osztálytársunk kérdezte tőle, hogy tetszem-e neki, és azt mondta, semmi köze hozzá.. És ez, amit leírtam, csak egy kis része annak, amit szokott csinálni.

Na és élőben nem nagyon merek ilyeneket kérdezni, most is messengeren kérdeztem meg, hogy mi is történik.. Még nem írt vissza.

Azt tudni kell, hogy mi ilyenekről még sosem beszéltünk. Ebben kérném a segítségeteket. Előre is köszönöm :)


2017. okt. 18. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nehéz élőben kezdeményezni de mégis azt javaslom hogy próbálkozz! És szerintem ne kérdezz rá így konkrétan hogy tetszel e neki. Probald meg elhívni valahova lehet az akár fagyizni de mindenképp finoman óvatosan csináld pl: ma nem csinálok semmit és te? És ha azt mondja ő sem akkor azt már fél igennek veheted mert ha nem akarna veled találkozni biztos azt mondta volna hogy van valami dolga. A randi, kapcsolat, szerelem és hasonló szavak használatát pedig szerintem az első időkben kerüld mert az el ijesztheti a fiút.
2017. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!