Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit rontottam el hogy már...

Mit rontottam el hogy már kevésbé törődnek velem a barátaim?

Figyelt kérdés

Középsulis lettem és az osztályból volt 1 barátnőm akit tudtam hogy oda fog menni ahova én.

De összeismerkedett egy másik lánnyal és annyira jóba lettek hogy szinte hármas barátság van,velem nem is irogat már és tök furán viselkedik,alig röhög a vicceimen meg lenéző kicsit.Nem tudom tényleg mit rontottam el de nagyon bánt hogy ezzel mindig én jövök ki rosszul.

Legjobb barátnőm igaz hogy van de ő máshova jár és ezt a sulit pedig azért ki kéne bírnom egy fix emberrel.


2017. szept. 21. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy lehet én parázom túl? Esetleg kicsi irigység?

Nemtudom..mellém akar mondjuk órákon ülni de nem aranyos velem annyira mint a másik lánnyal..

2017. szept. 21. 21:46
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem vagy eléggé tömegbirka.
2017. szept. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Eddig stimmel, velem is pont ez volt, csak az az 1 barátnőm volt az egyetlen és a legjobb. Megismert egy lányt az osztályból, akivel nagyon jóba lettek, én meg mindig rohantam utánuk, de a csaj megmondta, hogy kopjak le, nem vagyok neki szimpi, nem akar velem barátkozni.

Ezután feladtam, mostanra (utolsó év) pedig a csaj az egész osztályt ellenem fordította, súlyos ügyek is voltak, egyszer majdnem feljelentett engem az ofő, mert azok ketten kitaláltak egy kamu sztorit, és gyártottak bizonyítékot. Egyetlen szerencsém az volt, hogy nyomozas lett volna belőle, és kiderült volna, hogy csak kitalálták, így "béke van".

2017. szept. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mit rontottam el hogy már kevésbé törődnek velem a barátaim"


azt, hogy ezek nem barátok. barát nem ilyen.

2017. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!