Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám kitörölni magamból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám kitörölni magamból a szerelem vagy a tetszés érzését?

Figyelt kérdés
Sajnos ebben a dologban volt egy szörnyű pofára esésem, aminek hatására realizálódott bennem hogy nem szabad szerelmesnek lennem, és nem szabad megkedvelnem senkit. De egyszerűen nem tudom hogy mit tegyek, annyi szép,kedves,intelligens lány van körülöttem és annyira szeretnék velük jobban megismerkedni de tudom jól hogy nem szabad. Hogy iktassam ki ezeket a szörnyű érzéseket?

2017. okt. 20. 20:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az érzéseidnek nem tudsz ellenállni csupán annyit tehetsz, hogy nem hitegeted magad hanem biztosra mész, ha majd egyszer tényleg szerelmes leszel 14/L
2017. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már sajnos voltam szerelmes és pont ebből lett a pofára esésem. Már nem hitegetem magam a siker reményével, nem akarok többé szeretni.
2017. okt. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!