Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el életem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el életem szerelmét? F

Figyelt kérdés
Amikor megismertem amikor beleszerettem tudtam hogy ő az aki nekem kell,megtaláltam a számomra tökéletes lányt.Az életem el tudnám vele képzelni. De sajnos ez a szerelem nem tartott sokáig. Kiszeretett belőlem.Nagyon de nagyon hittem abba hogy ez egy életre szóló szerelem és vissza fog jönni hozzám és újra szeretni fog. De nem így volt, hiába álmodozom.A remény nem vesz el bennem de el kell felejtenem egy időre.Van barátja is. Már megint arról gondolkozom hogy elmondjam neki mennyire szeretem,hiába van barátja. Ő életem szerelme de ő engem nem szeret úgy mint régen :( Lényeg hogy már mindent megpróbáltam a visszaszerzéséhez. És mindig viiszajött eddig. Szóval rengetegszer mondta már hogy vége van és eddig mindig visszajött nem tudom mitévő legyek? Mi a helyes megoldás? Azzal tudom magam nyugtatni hogy ne írjak neki hogy nem nézegetem a képeit. Mi itt a helyes az hogy hagyjam és várjak hónapokig még rámír újra? Vagy harcoljak érte? Ne engedjem csak úgy el?
2017. okt. 21. 09:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint nem úgy jött vissza hogy összejöttünk hanem amikor azt mondta hogy vége befejeztük pár hétre/hónapra rá rámírt hogy beszélgessünk, aztán megint hónapokig semmi és így megy ez már 1 éve. Szerintem ha valaki befejez egy kapcsolatot akkor nem tér vissza többször valakihez 1 év folyamán, ebben látom a reményt hogy mindig viszatér. Ez mit jelenthet?
2017. okt. 21. 09:53
 2/9 anonim ***** válasza:
Lesz meg ilyen ne aggodj 😀
2017. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát...nem vagyok egy nagy szakértő, de ha egy lány többször visszaugrik a régi kapcsolatába akkor szerintem inkább csak az van hogy épp nincs kivel lennie és akkor jó vagy te is...

Leírásod alapján nagyon érzelmes srácnak tűnsz:) de egy ilyen fiú nem érdemel ilyen lányt! Csak játszadozik

Amúgy jó lenne tudni azt is hogy hány évesek vagytok:D csak mert 14 évesen még nem tuti minden

2017. okt. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én 20 ő 17 a kor itt most nem lényeg hanem az hogy mi köztünk hatalmas szerelem volt de ő könnyen feladja ezt nem szabad megengednem.Ki kell harcoljam valahogy hogy újrakezdjük és újra úgy szeressen mint régen.
2017. okt. 21. 10:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Teljesen bízom abban hogy bármely pillanatban újra fellángolhat a szerelem ez az ami hajt engem és fenntart hogy ne adjam fel bármennyire is nehéz. A barátjának biztos hogy megmutatja majd az üzenetet de én nem félek tőle és nem szokásom más kapcsolatába beleszólni sőt nem tartom helyesnek azt ha valaki más csaját lenyúlja de most valahogy ez nem érdekel mert érte bármit megtennék
2017. okt. 21. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
De igen, lényeges az, hogy ő 17 éves, tini lány. Ebben a korban még sokat változik a személyiség. Valószínűleg nem kiszeretett belőled, hanem egyszerűen ő változott meg. Ebben az esetben pedig hiába harcolnál. Engedd el.
2017. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül sok harcolás után megbeszéltük hogy barátok maradunk. Ha lehet kédezni megkérdezném még hogy hogy ne kerüljek túlságosan abba a "csak barát és semmi más" zónába? Azért mert ha szakít a pasijával akkor hogy kialakulhasson több mint barát,és ne csak az legyen :"mindig is barátként tekintettem rád se több se kevesebb" ... mit ne csináljak hogy lehessek számára több mint barát? Illetve mit csináljak?
2017. okt. 21. 17:59
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert ha pl olyan barát leszek aki tanácsokat ad neki hogy milyen legyen a barátjával stb úgy simán maradhatok örökké barát. Mert ami a szerelmet illeti jó tanácsokat tudok adni és jó barát tudok lenni.
2017. okt. 21. 18:14
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy télleg az lenne a helyes hogy véglegesen örökre elfelejtsem mindenhol letiltsam,képeket,üzeneteket,kitöröljem,csak a telefonszámát hagynám meg talán? Mert most így ha belegondolok hogyha elkezdene mesélni a barátjáról hogy mennyire szereti nekem az nagyon fájna és felhúznám magam. Talán kibirnám de nagyon óvatosan kell vele barátkoznom hogy ne maradjak örökre barát zónába.Nem tudom mi lenne a helyes megoldás.
2017. okt. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!