Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejtsem el a nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el a nagy szerelmet?

Figyelt kérdés
Nemtudom őt elfelejteni mindig eszembe jut és nézem az adatlapját..pedig 1,5évig hitegetett hogy el hagyja a barátnőjét és én bolond igy is vele voltam..és még e mellett csajozott is sokszor meg alázott, kihasznált aztán ki dobta a barátnője én pedig vele maradtam meg beszéltük hogy össze költözünk majd az utolsó pillanatban vissza ment hozzá..de persze ugyan ugy találkozna velem. én már a végén meg untam és másfél évet pazaroltam rá..és bele mentem másik kapcsolatba ahol meg becsülnek szeretnek és nem rég költöztünk össze persze szeretem a párom és boldog vagyok mellete de még is eszembe jut néha a volt párom holott tudom hogy most vagyok jó kapcsolatban..mit tegyek hogy ő ne jusson eszembe?
2016. aug. 28. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet kellene még pár pofáraesés neked az élettől,hogy rájöjj nem lehet egy hülye pasi miatt eldobni az önbecsülésed.
2016. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őszintén?? Semmit nem tudsz ellene tenni.

Csinálhatsz bármit nem fogod tudni annyira lekötni az agyad.

2016. aug. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen az emlékezet, nem tudsz mit tenni. De ahogy múlik az idő, egyre ritkábban fogsz majd rágondolni. Különösen akkor, ha végleg kiszerettél már belőle.
2016. aug. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megalázott, kihasznált, megcsalt... és még ő a nagy szerelmed? Gondolkozz! Sz.rd le, lépj tovább, hiszen már mással vagy.
2016. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!