Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akart? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akart? Többi lent

Figyelt kérdés

Kb. Egy hete járok egy fiúval, és amikor megyünk hazafelé, akkor mindig megvárja velem a buszt. Egyik nap is így történt, de azt vettem észre, hogy egyfolytában a nyakamban volt. Tehát hátrébb léptem egy métert, és mire visszanéztem ott volt szorosan mellettem. Meg akart csókolni? Régóta boncolgatja ezt a témát, és minden búcsúzáskor megöleljük egymást. Mit tegyek? Én úgy érzem, hogy én még nem állok készen a csókra. Mit akart ő?

13/L



2017. okt. 21. 15:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ahhoz, hogy megértsd milyen egy igazi párkapcsolat. 18/F
2017. okt. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ti ezt nem érthetitek... Hagyjuk...
2017. okt. 22. 10:40
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi tudatlanok vagyunk :( nem érthetjük meg a komplex kiforrott szerelmi életedet..
2017. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy HAGYJUK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. okt. 22. 14:40
 15/17 anonim ***** válasza:

Szerintem még szeretett volna csókolni..sőt biztos. Figyelj,ha jártok akkor tök normális ha meg szeretne csókolni de az is,ha te azt mondod neki hogy még nem állsz rá készen,elvégre 13 éves vagy.

Viszont.

Ahogy itt olvasgattam a kommenteket ez a két hozzászólás kicsit kiakasztott;

"Ja hogy nálatok ez így megy:

- figyelj má nem akarsz járni velem

- de, jó ötlet

- oké akkor vegyük úgy hogy járunk


Miért? Ez máshogy megy nálad okoska?? Minek kell nagymenőzni??"


Kedves kérdező! Elég nagy baj ha így jöttetek össze és pláne még nagyobb ha ezt te természetesnek tartod,olyan szinten hogy fenn vagy akadva azon ha mások nem így jönnek össze!

Őszinte leszek veled,és azt mondom ez ultragáz,ilyet csak a k.rvák csinálnak,az a normális ha a két fél megismeri egymást,közelednek,randiznak,érted...nem úgy hogy ; Szia,járunk?

Ezt mind most nem rosszindulatból mondom neked,hanem mert ismerem ezt a helyzetet. Itt van egy barátnőm ,pár hónapja ismerem,akkor lépett be az egyesületünkbe és csak 1-2 emberrel jött össze így,azóta mindenki úgy néz rá mint egy rib.ncra. Nem csak a mi egyesületünk! Mindenki aki űzi ezt a sportot és hallja a nevét már visszhangozza hogy rib.nc...

Jó,persze részben alaptalanul részben pedig azért jogosan. Ezzel csak azt akarom neked mondani,hogy egy lány ne egy használati tárgy legyen,hogy bárki odamehessen hozzá,kisajátíthassa pár napra és aztán mehet is a süllyesztőbe. Egy lány legyen egy trófea,amit másnak meg kell hódítania,el kell érnie és nem lehet mindenkié.

Amennyiben tényleg tápláltok egymás iránt érzéseket,én azt mondom neked hogy sok boldogságot,bár abból amit jelenleg tudok,azt is csodálom hogy együtt vagytok 3 nap után. A csókról pedig beszélj vele,mondd el neki hogy még nem állsz rá készen és ha rendes akkor várni fog rád ameddig készen nem állsz



Egy lány kortársad ;)

2017. okt. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

kedves utolsó!!!!!

nagyon köszi mindent :) :)

2017. okt. 22. 16:24
 17/17 anonim válasza:
Kedves kérdezőnek üzenem, hogy a válaszai alapján (aggresszivitás, visszatámadás, stb.) nagyon el kellene gondolkoznia azon, hogy elmenjen-e pszichológushoz. Igen, Borderline szindróma. Ne legyen igazam.
2017. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!