Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Meg van ra esely?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg van ra esely?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mar tobb mint egy honapja beszlegetek, talalkozgatok egy lannyal, es mar ugy volt, hogy valoszinuleg ossze fogunk jonni, aztan ma a lany mondta, hogy “bejossz meg, de mar nem szeretnek semmit”. En meg pont ugy vagyon vele, hogy most kezdtem nagyon megszeretni ot, o meg pont forditva, hogy egyre kevesbe kedvel. Megkerdeztem, hogy miert van ez, vagy hogy elrontottam-e valamit, es azt mondta hogy nem, csak mar nem erez semmit. De en meg mlst kezdtem igazan megszeretni. Aztan arra jutottunk, hogy inkabb hagyjuk egymast. De nekem meg mindig bejon, es o meg mar nem akar semmit, es mondta hogy nagyon sajnalja, de nem tud mit tenni az erzesei ellen. Van meg esely hogy legyen valami? 16/f

2017. okt. 21. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel kiderül hogy hiányozni fogsz e neki vagy valóban fellángolás volt, minden estere tartsd magad a megállapodásotokhoz.
2017. okt. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
En is erre gondoltam, de a lany az olyan volt, hogy egyszer gondoltam, hogy mindig en irok neki,megnezem h mi van, aztan egesz nap nem irt volna magatol. Meg volt olyan is hogy en irok neki, es 26 oran at nem valaszolt. Es ilyenkot merult fel bennem, hogy gaz van, aztan ez jott amit irtam. Pedig mult heten talalkoztunk, es annyira nagyon jo volt, setalni voltunk csak de nagyon nagyon jo volt, es aztan o kezdett kevebe megkedvelni, en meg pont kezdtem beleszeretni. Szoval kb elkerultuk rgymast...
2017. okt. 22. 00:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Van ilyen. Ilyenkor kell tudni igazán megmutatni, hogy férfiból vagy, és nem fogsz futni utána, mint valami pincsikutya. Annak nagyon rossz vége lehet.


Majd idővel túlteszed magad rajta, és elkezdesz mással ismerkedni. Sok sikert a következőhöz. :)

2017. okt. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Futni biztos nem fogok😂. Igazabol mar ma vartam volna, hogy ir vagy valami, de nem senmi. Aztan most ja kezdem tultenni magam. Hat most nem is nagyon fogok keresgelni, eleg volt egy idore, aztan majd kesobb talan
2017. okt. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!