Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nála esély? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nála esély? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

15 eves lany vagyok es a sulinkban van egy srac aki fotozik, 17 eves.

Es egyszer csak ugy random koszont a folyoson suliba azota mindig koszonounk egymasnak (de sosem beszeltunk ketto szonal tobbet, eddig)

Ma mentem haza a sulibol es vartam a buszt aztan ott volt o is es hangosan felolvasta a polomra irt feliratot es mosolygott. Volt egy rendezveny es sokszor probalt lefotozni de mindig elfordultam es merges volt hogy nem bir lefenykepezni... aztán bejelöltem facebookon és messengeren integetett aztan vissza integettem de nem beszeltunk...

pedig en szivesen beszelgetnek vele mert nagyon bejön a srác csak nem merek neki irni... mit csináljak?

A valaszokat elore is koszonom:)



2017. okt. 13. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Írj neki te :D Mást nem nagyon tudsz csinálni :D Lehet, h félénk, és örülne ha te "kezdeményeznél"
2017. okt. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Légyszíves ne írj neki.Majd ha találkoztok akkor beszélgess vele.Vagy max írj rá és kérj egy találkát...
2017. okt. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!