Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tetszik a fiúknak? Tizenéve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik a fiúknak? Tizenévesek főként. (12-13 körül)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy mi tetszik a fiúknak.Most így átlag gondoltam. Hajviselet,viselkedés,pici smink vagy nem stb

A fiú aki miatt kérdezem okos picit csendes de ki tud állni valakiért ha kell.Picit lökött de inkább olyan túrhető és vicces kategóriában.

Szóval nektek fiúknak mi tetszik (külső,belső)?

Jobban szeretitek ha a lány kezdeményez? Vagy a fiú az aki kezdeményz?

Tudom hogy nem mindenki egyforma de érdekelne tobb vélemény.

Bocsi a hibákért csak új a telóm és nem szoktam meg még.



2017. okt. 22. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából most inkább nem adok külső és belső leírást, arról, hogy nekem milyen lányok jönnek be, mert tényleg stílus föggő. Ami általánosságba bejön az az, hogy ha egy lány nem könnyen kapható, de válaszol a fiú kezdeményezésére. Kedves, nem beszél csúnyán és képes időt szakítani a fiúra.
2017. okt. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi😊
2017. okt. 22. 22:30
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen korban főleg az, ha működik a Minecraft szervered.
2017. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszokat légyszi.

Koszi

2017. okt. 23. 09:10
 5/7 Almasret ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de remélem nem gond, hogy én is válaszolok!


Add önmagad, azzal sose tudsz semmit elrontani, sminkelésről annyit, hogy ha eddig keveset használtál akkor most se menj túlzásba, de szerintem 12-13 évesen alapozó és egy kis labelló, esetleg kevés szempillaspirál bőven elég!


Sok sikert! :3

14/L

2017. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a srác elég félénk te kezdeményezz de ne túl tapadósan.Amúgy a legtöbb fiú a kevés vagy semmi sminket szereti,mert innen tudják,hogy nem a rúzs amit szeret,hanem téged.Ha jó a feneked akkor cicanadrág,farmer stb. Amúgy meg próbálj nyitott lenni felé,ismerd meg mit szeret stb.Remélem segítettem.
2017. okt. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok segítséget😍
2017. okt. 26. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!