Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Régebben mindig kereste a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben mindig kereste a társaságom, most meg haverok vagyunk. Régen többet érzett irántam?

Figyelt kérdés
Régebben mindig bókolt nekem, nézegetett, érdeklődött. Ez még a gimiben volt. Most véletlenül összefutottunk szombaton egy buliban, és mondta hogy jöjjünk össze beszélgetni egyik nap. Ma délelőtt volt is időnk rá, és 2,5 órát végigdumáltunk. Én őt soha sem kerestem, most is ő mondta hogy találkozzunk, meg péntek estére is elhívott valahova. Én ezt olyan furának tartom, mert amúgy nem is nagyon ismertük egymást csak "szia, szia" ennyi. Vajon tetszettem neki vagy csak szimpatikus voltam neki mindig?
2013. jan. 31. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem tetszel
2013. jan. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A fiúk nem hívnak el beszélgetni lányokat csak úgy...
2013. febr. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De tényleg csak beszélgettünk, mondjuk még tegnap este írt egy üzenetet, hogy várja hogy megint találkozzunk. Én nem értem hogy most ez mi...
2013. febr. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!