Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 2 méteresként miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 méteresként miért nem érdeklődnek irántam a magas lányok? Régen rendben volt minden

Figyelt kérdés

Ilyenje valahol mindenkinek van, hogy különösen vonzódik a szőkék/alacsonyak/göndörök/kék szeműek/karcsúak/izmosak/stb iránt. A legtöbb embernél van valamilyen külső tulajdonság, amihez kifejezetten vonzódik a másik nemben.


197 cm magasként ez nekem a magas lányokkal van így, akik legalább ilyen 177-178 cm, de inkább még annál is magasabbak. Nyilván nem kizárólag csak ők érdekelnek és (bőven) nem csak ilyenekkel voltam, de már önmagában ez a tulajdonság nagyban felkelti bennem a vonzalmat, egyszerűen csak bejön.

Az utóbbi egy évben viszont azt látom ez valamiért nem kölcsönös. Külsőre nem látom hogy változtam annyit, nem is lettem nagyon más ember, de a szintén magas lányok egyszerűen elkerülnek vagy látom rajtuk hogy nem tetszem nekik. Pedig életem legnagyobb szerelme egy 182 centis lány volt és voltam már egyszer 190 cm magas lánnyal is.


Neked volt már ilyen, hogy hirtelen a zsáner típusodnál nem volt sikered tartósan és elkezdtek kerülni, nem voltál már olyan vonzó mások szemében?


2017. szept. 5. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Elkeltem már, de én 178 cm magasan de örültem volna ha egy hozzád hasonló magas férfit találtam volna. Mindig 190-195 magas fiút képzeltem magam mellé, akkor nem zavart volna a magasságom, de azóta rájöttem, hogy a 183 cm se rossz, ha van szerelem:)

Szóval szerintem nem a magasságoddal lesz a baj:)

2017. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Párom 206 cm magas, rá minden nő tapadt.

Nem a magasságod a gond.

2017. szept. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 omg! Az èn párom is akkora :0

Lehet ugyanaz ???



Kèrdező: idő megoldja vagy..nem lehet, hogy csak mostanában kezdtèl èrzèkenyebb lenni, jpbban fohyelni rá, így kevesebbnek tűnik a magas lányok száma, akinek tetszel?

2017. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3# pacsi :D
2017. szept. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a magas lányok (180-200+ cm) tetszenek, én 173 cm vagyok. A magasságoddal nincsen gond, és az írásképed alapján az intellektusoddal sincs. Szerintem harározotabban és rámenősebben kellene próbálnod.
2017. szept. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sosem a magassgot néztem egy pasin, egyszerűen csak megfogott valami a barátaimban. És mind alacsonyabb volt nálam. Én 185 vagyok. Szóval szerintem ez mellékes.
2017. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!