Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen dallal valljak szerelmet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dallal valljak szerelmet?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretek egy lányt és úgy érzem itt az ideje hogy megtudja. Mivel elég jól énekelek és gitározok ezért úgy döntöttem ezt kihasználom és így "mondanám el" neki. Tudom hogy ha esetleg ő nem is szeret úgy akkor is értékelni fogja mert ő is zenél.

Ehhez milyen dalt ajánlotok? Valami ami erről szól? Segítenétek? Még a héten meg szeretném tenni. Előre is köszi!

17/F


2017. okt. 24. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Kölcsey Ferenc: Himnusz
2017. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj, ez iszonyat édes! Engem tuti levennél a lábamról. Jó látni, hogy vannak srácok, akikből nem halt ki a romantika.

Én ezeket szeretem, amik illenének a helyzethez, de a legjobb mégiscsak az lenne, ha kiderítenéd, hogy ő milyen együtteseket kedvel.

Green Day - Oh love

Santana - Into the night

Panic at The Disco - When The Day Met The Night (talán leginkább ezt)

Sok sikert! ;)

16/L

2017. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Cetli - Vallomás
2017. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Auburn - Perfect two :D
2017. okt. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti leveszed a lábáról a csajt.Talán Hooligans Játszom vagy a Félember Ákos érintő?
2017. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez csak egy részlet, ha merészebb vagy tudom ajánlani:


Mikor először láttalak, a szívem rögtön bedobbant;

Rólad álmodoztam sok-sok ééjen át.

Boldog vagyok, hogyha szemem Tééged lát;

Nem felejtem soha tested gyönyörű látványát.


Ha érdekel maga a dal, akkor elküldhetem privátban.

2017. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én tuti nem támadnám le egyből egy szerelmes magyar számmal, mert azt írtad, hogy nem tud az érzésideről. A helyedben egy angol számot választanék akármilyen témában és magával a gesztussal nyűgözném le, nem a szöveggel.

Facebookon fusd át a kedveléseit zene témában, hátha rájössz az ízlésére.

Egyébként, ha bátor vagy és tehetséges, akkor játszhatnál egy saját szerzeményt, akár szöveg nélkül is. Nálam az vinné a pálmát.

17/L

2017. okt. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!