Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy nálam egy évvel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nálam egy évvel idősebb many a suliban aki tetszik és nem tudom, hogy közelíthetnék. Nem szereteném csak úgy lerohanni meet nem lenne túl son esélyem. Ötletek?

Figyelt kérdés
Szóval, tizenegyedikes gimis vagyok és van egy lány egy évvel feljebb aki tetszik, de fogalmam sincs, hogyan kezdeményezzek, hogy ne legyen instant bukta, mivel nem ismerjük egymást igazán. Nem reg volt a sulinkban a diákigazgató választás ésmivel sokat segítettem az osztályának mivel unokatesóm oda jár, csak innen ismerjük egymást, de konkrétan Meg nem beszéltünk. Szóval a kérdésem az lenne, hogy miként érhetnénk el, hogy legalább beszéljünk. Nem hiszem, hogy Facebookon kellene, de élõben meg semmi ötletem sincs. Remélem érthetõen leírtam és nem cseszett ki velem túl sokszor az autocorrect. :D 17/F

2016. nov. 29. 16:33
 1/1 anonim válasza:
A facebook indításnak jó. Kérdezgess tőle pár dolgot, és ha beindult a beszélgetésetek azt a suliban már fogod tudni folytatni vele
2016. nov. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!