Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mit szoktatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szoktatok csinálni ha tetszik nektek egy fiú?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 16:48
 1/2 anonim válasza:
4%
Akkor úgy megujjazom magam, ha hazaértem, hogy a körmöm letörik
2017. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam szerintem csak azok veszik észre a különbséget, akik tényleg ismernek. A társaságát próbálom keresni, de nem feltűnően, mintha csak véletlenül kerülnék oda. Ha van valami ami miatt normális esetben nem kezdeményeznék beszélgetést, de azért nem túl átlátszó kifogáskeresés, akkor mindenképp odamegyek hozzá. Emellett érdeklődök felőle amikor csak tudok, hogy lássa nem közömbös nekem. Ha egyszerre nézünk egymásra mindig mosolygok. És azért többször rajtakapom magam, hogy nézem őt, de mintha csak pont abba az irányba bambultam volna el, nem feltűnően...
2017. okt. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!