Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha ti szerelmesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha ti szerelmesek vagytok mit tetszek, hogy a fiú tudjon róla, és esetleg osszejojjetek?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Jeleket adok neki
2017. okt. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fruzs33 ***** válasza:
6%

Hát...én 6 hónapot vártam,hogy észrevegyen az én szerelmem,én nem léptem,vártam,hogy ő lépjen,és júliusban lépett is.

Ha a tiéd lesz a srác,akkor nyert ügyed van.Ha nem,akkor nem egymásnak szánt titeket a sors.

2017. okt. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fruzs33 ***** válasza:
8%

Nem egy lánynak kell megtenni az első lépéseket,hanem a fiúnak.

Legalábbis én így gondolom.

Csak az a baj ezzel a világgal,hogy már elfogadott,ha a női nem kezdeményez.

2017. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Ha nagyon bejön neked és barátilag jóba vagytok elmondhatod neki nyugodtan, de ha csak rövid ideje ismered vagy nem vagytok annyira jóba ne emlitsd neki csak adj kis jeleket én például néha akkor is adok ha nem akarok tehát elpirulok butaságokat beszélek nem merek a szemébe nézni ilyenek :D esetleg elhivhatod valahova csak barátilag is

16/L

2017. okt. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

- észrevehetően többet keresem, beszelni próbálok vele

- többet akarok tudni róla, sokat kerdezgetek

- figyelmesebb vagyok vele (pl en szoktam káromkodni kicsit többet a kelleténél :D de a közelében nem csinálom)

- bókolok neki

- szemezek vele

- sokat mosolygok ra

- valahogy megkérdezem, van-e barátnője


Ennyi jut eszembe spontán :)

2017. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, én általában nagyon feltűnően bámulom az illetőt, előbb - utóbb észre szokták venni...
2017. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!