Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudtátok párt találni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudtátok párt találni? Mennyi idő után jött össze akivel akartatok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 20:22
 1/5 Fruzs33 ***** válasza:

Megláttam.Első látásra szerelem volt.😍

6 hónapot vártam rá.

Aztán ő lépett.

2017. okt. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Suliban ismertem meg. Nekem folyamatosan alakúlt és kb. 2-3 hónap után jött össze.
2017. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Eddig még sehogy.. Igy a masikra valaszolni se tudok, de neked sok sikert!!!

18F

2017. okt. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Táborban találkoztunk, elso látásra szerelem volt mindkettonknel. Ra harom hónapra volt az elso randi, utana talalkozgattunk kb 2 hónapig, majd összejöttünk :)
2017. okt. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megláttuk egymást, megtetszettünk egymásnak, egy hónap után lépett. Ő volt az első akivel valaha is akartam komolyabban valamit, össze is jött, bár azóta szakítottunk. Most abban reménykedek, hogy másodszorra is lesz hamarosan ilyen szerencsém, és ezúttal nem csak pár hónapos lesz
2017. nov. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!