Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tényleg nem gáz ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg nem gáz ha egy lány kezdeményez? Akiknek van már párkapcsolatuk, nálatok ki kezdeményezett?

Figyelt kérdés
2017. nov. 1. 08:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%

A mai vilâgba nem gáz.

De azért ha jobban megnézzük, akkor ne a lány kezdeményezzen már!

Pff..

2017. nov. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%
Sosem volt gáz. Az volt gáz, hogy vallásilag és társadalmilag elítélték és nem engedték a nőket, hogy kifejezzék magukat.
2017. nov. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Egyáltalán ne gaz. Két kapcsolatom volt, mindkettőnél en kezdeményeztem, a lany.


Bár az egy masik dolog, hogy sztem is jobb lenne, ha a fiuk tennék ugyanezt... De ha egyszer ma mar igy van, mit lehet tenni?

2017. nov. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Miért várja el egy nő, hogy kezdeményezzenek felé, ha a férfi figyelmét nem is kelti fel semmivel?


Mennyire szomorú dolog az, hogy ott áll előtted egy pasi, aki megismernél szívesen, de nem szólsz hozzá, nem mész oda, nem jelzed felé és ezen gyötrődsz? - Pontozz le, de szerintem ez önsanyargatás és szánalmas. Aki meg akar ismerkedni, az kezdeményez. Régen is így volt, amikor "nem kezdeményezhetett a nő", csak akkor manipulatívan, aljas módon, csellel csinálták. Haj csavargatás, kiskanál leejtés stb.. Ma már elég egy "Szia vagyok." és elindul a kapcsolat és ez jó, mert nem kell gyötörni saját magunkat a társadalmi elvárások miatt.

2017. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én megvártam, míg a barátom kezdeményezett, mert régimódi felfogású vagyok, szerintem nem kéne kiirtani a férfiakban a vadászösztönt.Persze a mai világban egyre elfogadottabb, ha a lány indít, szóval ezáltal a fiúk is jobban elvárják szerintem, plusz még ha esetleg félénkek is, akkor gondolom díjazzák is.
2017. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, szerintem ez kölcsönös, és ez egy jóféle "csereüzlet" ezalatt azt értem, hogy ha nálam kezdeményezne egy lány, én örülnék neki, de ha én kezdeményeznék egy lánynak, akkor ő is örülne neki. 16/F
2017. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Náluk mindketten kezdeményeztünk. Én kisebb dolgokat pl. megöleltem, hozzábújtam, ráhajtottam a fejem a vállára stb. De a csókot már ráhagytam, azt szerintem már neki kell :)
2017. nov. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A mai elvetemült világban hogyan mernének szegény fiúk kezdeményezni? Aztán beperelik szexuális zaklatásért szegényt. Ezért inkább egymással foglalkoznak, aztán van a sok festett hajú kis nyálas buzl férfiak helyett.
2017. nov. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen része is, de ez inkább Amerikára jellemző. Magyarországon nem ennyire szánalmas a társadalom.
2017. nov. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Most tényleg nem gáz...
2017. nov. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!