Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Elkezdjek vele ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszuk nekem egy srác a buszról. Ugyan abba a koleszba vagyunk. (A kolesz koedukált ez igy jön össze) Kb tudjuk hogy ki kicsoda de nem ismerjük egymást. A buszon mundig engem néz. Ő tök magas én pedig tök pici vagyok. Ő is 9 es meg én is. Egyesek szerint összeillünk de vannak akik szerint nem. De én nem vgyok benne bisztos hogy tetszem neki.

Fontos dolog!!!

A szükeim nem engedik hogy pasizzak.



2017. nov. 2. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is, nem a szüleid dolga a te magánéleted, szóval, ismerkedj meg vele, beszélgessetek, járj a kedvében. És a szüleid elött ne mond el, majd késöbb, ha már biztos, hogy sikerül/sikerült.
2017. nov. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!