Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány a sulimba ó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maros50 kérdése:

Tetszik egy lány a sulimba ó fiatalabb, mint én, de tudja, hogy tetszik nekem és szoktunk is dumálni/irni is. Viszont állitólag neki tetszik valaki nem árulja el, hogy ki az. Hogyan tudnám még is valahogy elérni, hogy úgy kedveljen, mint én őt?

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 16:30
 1/8 A kérdező kommentje:
ő fiatalabb* ja és 18/fiú.
2017. nov. 4. 16:33
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem mondja el mert te tetszel neki.
2017. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Hát ha tudja ,hogy tetszik neked és továbbra is szoktatok dumálni és írni is , akkor van remény :D

Próbáld meg azt amit mindenki , keresd a szemkontaktust,keresd a társaságát, viccelődj vele , stb. :) , a végén lehet kiderül ,hogy te leszel az a srác aki tetszik neki :D

2017. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Viszont azt mondta,hogy aki neki tetszik azt már régebtől ismeri szóval nem is tudom...,de köszönöm a válaszokat! :)
2017. nov. 4. 19:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is te tetszel neki,és lehet azért mondja hogy régebről ismeri mert nem biztos benne hogy neked is tetszik ő.És nem akarja elárulni magátPróbálj meg picit más hogy közelíteni a csaj felé,mondjuk apróbb eríntésekkel,neha mondj neki hülyeségeket(persze viccesen) picit húzd fel aztán mond azt hogy nem gondoltad komolyan es öleld meg stb... picit érzékeltesd vele hogy többet szeretnél de ne tolakodóa
2017. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a bíztatásokat! :)
2017. nov. 4. 23:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Most teljesen kitudodott,hogy tényleg neki tetszik valaki...ezt onnan vettem eszre,hogy instan engem nm kovetett vissza,de azt igen es meg lajkolta is...de a legfajobb h nem mellem ult ebeden egy asztalhoz,hanem ahhoz akit lajkolgatott ...aaahh teljesen vege azt hiszem mindennek!!!
2017. nov. 6. 20:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Picit éretlen vagy... Az, hogy instán nem követett vissza, az nem jelent semmit.
2018. márc. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!