Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja, hogy nem féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondja, hogy nem féltékeny. Szerintem az, ezért nem kereshet. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Három nappal ezelőtt a barátomnak küldtem üzenetben egy fiúról egy rövidke videót. Gondoltam, hogy ezzel felvidítom a napját, mert szerintem vicces lett az a videó.

Azután furcsán viselkedett. Azt hiszi, hogy pár nap múlva úgyis megkedvelem őt és az a fiú is engem. Hiába tagadtam. Szerintem eléggé gyerekes volt, mert később ő is levideózott egy lányt. Folyton elmondja, hogy ő sohasem féltékeny. Már két napja nem keresett sehol. :( Kicsit aggódom. Én meg már nem tudok mit mondani neki erre. Mit csináljak? És szerintetek is féltékeny?



2017. nov. 4. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem ezt a szituációt... Milyen kapcsolatban álltál azzal a fiúval, akit levideóztál, illetve mi szerepelt benne, amitől viccesnek találtad? Ha semmi olyat nem csinált a srác, ami félreérthető lenne, akkor szerintem is gyerekes ez a viselkedés a barátodtól. Arra viszont figyelj, hogy egy fiút se dicsérj túlságosan előtte, mert az tényleg adhat okot féltékenységre. Nem tudom, hogy te szoktál-e ilyet csinálni, de azért leírtam a biztonság kedvéért.
2017. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A videóban eljátszotta, hogy meghalt. Vagyis színészkedett. A fiúval csak köszönő viszonyban vagyunk. Ezt a barátom is tudja. Nos... azt mondtam, hogy aranyos az a fiú. Ennyi az egész. Hazudni nem szoktunk egymásnak. Most sem akartam.
2017. nov. 4. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Tutira féltékeny, csak egy picit gyerekes módon mutatja ki. Ne tedd szóvá ezt az egészet, képzeld ugy, mintha meg sem történt volna. Hívd fel vagy írj ra, de azért beszelgess vele. (Ne erről persze)
2017. nov. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek. Már nincs semmi gond. 🤗
2017. nov. 4. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!