Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem betegesen féltékeny a párom?

Figyelt kérdés

A barátommal már több, mint egy éve együtt vagyunk. Szerelem volt első látásra, eleinte minden nagyon klappolt, úgy éreztem, hogy igen, ő az igazi. Néhány hónap múlva azonban ha kimozdultunk a barátnőimmel, nem hagyott békén, hívogatott egész este. Az egyik barátnőmnél aludtunk, aztán meggyanúsított, hogy na persze, biztos valami pasival töltöttem az éjszakát. Ez eleve abszurd, nagyon hűséges, ragaszkodó típus vagyok, őt pedig tényleg nagyon szeretem, el sem tudom képzelni magam mással szakítás után sem, nemhogy így, hogy együtt vagyunk. Aztán egyre rosszabb lett a helyzet. A szüleimnél töltöttem 1 hónapot külföldön, akkor is folyamatosan ment a 'biztos-ott-pasizol' szöveg. A szüleimmel voltam ekkor!!! Szeptemberben elmentem gólyatáborba, utána írt egy nagyon kedves szakítós üzenetet facen, mindennek lehordott, hogy én biztos így meg úgy másztam a pasikra..hát persze. Azóta megtiltja hogy bárhova is elmenjek a barátaimmal, ha az utcára teszem ki a lábam, akkor is hisztizik hogy biztos rám nyomul valaki (az utcán basszus!!!). A barátnőim nagyon nem bírják elviselni, közeleg az egyikük szülinapja, amire a párom természetesen nem kapott meghívást, mert senki nem látná szívesen. Erre ő fenyegetőzik, hogy ha elmegyek nélküle bulizni, akkor elhagy. Ha kisminkelem magam, vagy felveszek egy csinosabb ruhát, akkor 'biztos tetszeni akarok valakinek'. A múltkor megtaláltam, hogy mit beszélt rólam az egyik barátjával..Egy találkozóra a barátnőmmel úgy mertem elmenni, hogy kihúztam a szemem szemhéjtussal (nálam ennyi a max smink), és erre ő egy útszélihez hasonlított. Igaz, a múltban 2 barátnője is folyamatosan csalta, de 1 év alatt csak rá kellett jönnie, hogy én nem vagyok olyan, csak sajnos a jelek nem azt mutatják, hogy észrevette. Én hülye még ezek után is szeretem, és mindig békülnék, habár legbelül tudom, nem érdemli meg. Mindig azt érezteti velem, hogy az én hibám minden, és már tényleg sokszor bűntudatot érzek miatta, holott tudom, semmi rosszat nem csináltam. Folyamatosan pánikrohamaim vannak miatta, nem tudok ellazulni, stresszelek, de szerinte ez csak az én 'úri betegségem'. Tudom, hogy lépnem kéne, de nem bírok. Mondtam neki, hogy elmegyek vele szakértőhöz, hogy feloldjuk ezt a rögeszméjét, hogy őt biztosan megcsalja a barátnője, de hallani sem akar róla. Nem akarok szakítani, de ez a kapcsolat már teljesen felemészt. Volt már valaki hasonló helyzetben?


20/L


2017. jan. 19. 02:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem többet ér az egészséged.Hagyd ott,mert nem akar változtatni.Te legalább majd meggyógyulsz szakítás után.
2017. jan. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Beteges? Klinikai eset. Menekulj.
2017. jan. 19. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 BlackSword ***** válasza:
96%

Igen, csak én férfi vagyok... Életem egyik legszebb pillanata volt amikor végre megszabadultam a csajtól aki így viselkedett velem, mint veled a "pasid"...


Lehet, hogy Te szereted, de hogy ő nem, az 10000%, ő birtokolni akar Téged... Szóval fuss!!!

2017. jan. 19. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%

Ha van pasid,ne aludj mashol pl bnokkel se. Felreertesre ad okot. En se slszom egy baratomnal/bnomnel se ott. A baratnoiddel valo programra idonkent illene meghivnod. H pldjad a feltekenyseget. Az segitene. Illetve a bnoid nem mondhatnsk velemenyt a pasidrol,nem valaszthatnak dzet tole. Akkor nem igazi baratok.

Ertsed meg az emlekeit a baratodnak,es segits a viselkedeseddel,h meg tudjon bizni benned,ne keritsd kellemetlen helyzetetekbe. En pl nem megyek el nyaralni s baratom nelkul. Vele nyaralok,massal nem. Szuleidhez illett volna vinned.

Nem feltekeny.

N

2017. jan. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: a kapcsolatunk legelején volt ez az eset, hogy a barátnőmnél aludtam, körülbelül 1,5-2 hónapja voltunk együtt, az egész kapcsolatunk alatt akkor egyszer mentem el nélküle bárhova is (leszámítva a gólyatábort). A szüleimhez pedig azért nem jött, mert dolgozott. Kérlek, mutass már egy munkahelyet, ahonnan az ember eltűnhet 1 hónapra :D
2017. jan. 19. 06:03
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, igaza van a srácnak. Aki gólyatáborba megy, az bizony félreqr...jobb lesz neki is, ha elhagy.
2017. jan. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ugyan, ne magadból indulj ki. :D
2017. jan. 19. 07:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

" Nem akarok szakítani, de ez a kapcsolat már teljesen felemészt. "


Pedig nem marad más.

SZakamberhez menj egyedól, ugyanis erősen kapcsolatfüggő vagy. Minden normális nőnemű már rég lelépett volna.


És addig menj, amíg nem bonyolódsz jobban bele. Már csak egy gyerek hiányzik, és örök életre tönkre vágtad a jövőd.

2017. jan. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És még: " habár legbelül tudom, nem érdemli meg. "


Fordítva ülsz a lovon. Lényegtelen, ő mit érdemel, te ennél sokkal jobbat! Magadat tartsd tiszteletben!

2017. jan. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez en ertem, es "mind szep es jo", de... tudod, ki itt a legnagyobb hulye? Egyedul te, hogy mar egy eve turod ennek a baromnak az idiotasagait.

Ha meg turni szeretned, mert gondolom, most jon az, hogy "de amugy minde klappol, es csillamponi", akkor ne panaszkodj, mert nincs ertelme. A beteg emberek nem fognak megvaltozni, azert mert egeszseges ember modjara te hiszed, es majd leulsz veluk elbeszelgetni.

2017. jan. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!