Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hagyjam a dolgot, vagy küzdjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam a dolgot, vagy küzdjek tovább?

Figyelt kérdés

Rólam tudni kell, hogy egy nagy önbizalommal rendelkező srác vagyok, csak még sosem volt barátnőm... Azért talán, mert senki sem volt, aki úgy nagyon megfogott volna.


Van egy lány akivel 1 hónapja randizgatok, heti 3x találkoztunk. Ő nagyon megfogott... mondhatni szerelem első látásra. Ő a 2. héten már mondta, amikor erre céloztam, hogy neki sok idő kell ehhez, és hozzátette, hogy van egy srác az osztályából akivel 3 évig voltak legjobb barátok, és vele vesztette el a szüzességét is úgy egy hónapja, és hogy majd MAJD vele akarja leélni az életét. Ez engem akkor nagyon földhözvágott. De ugyan úgy találkozgattunk, már a 2. alkalomtól folyamatosan csókolóztunk, már 2hete volt petting is, bevalássa szerint, azért nem akar lefeküdni, mert neki ehhez idő kell, meg azóta nem is szexelt, amióta elvesztette. Ezt megértettem és teljesen elfogadtam.

Sokat jártunk erre arra.. moziba, sétáltunk, sokat beszélgettünk, volt hogy ő hívott meg valamire, éreztem, hogy jól érzi magát.

Erre ma kért, hogy találkozzunk 10 percre. Közölte velem, hogy csak maradjunk barátok. Mert van ez a srác az osztályából...

most meg azt írja fbn, hogy ő is érez valamit irántam, meg hogy nem is biztos ebben a dologban. Meg hogy tegnap nagyon elhatározott volt, de ma már annyira nem.

Komolyan nem értem... Szét szed ez a lány...

Most hagyjam a dolgot annyiban?


2016. nov. 28. 18:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 19F ő 17L
2016. nov. 28. 18:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Engedd el
2016. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd őt. A hülyét járatja veled.
2016. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja. Szivat téged mert hagyod.
2016. nov. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!