Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
9.-es lány vagyok és az osztályban levő egyik fiúval nagyon jóban lettünk és napi szinten beszéltünk facebookon de élőben is. Azt kell tudni amúgy a fiúról, hogy nagyon egy jószívű, segítőkész és aranyos fiú még mindig az én szememben. Kezdett átmenni a kapcsolatunk komolyabbá és úgy nézett ki, hogy többek leszünk csak barátoknál, amikor is megtudtam, hogy neki már egy jó ideje barátnője van..és ezt így az iskolában pár lány közölte velem hát én ott elsírtam magam annyira fájt aztán szépen beolvastam a fiúnak miközben ő nem engedett el és csak azt hajtogatta, hogy ő nem akart bántani, mindent komolyan gondolt, amit mondott/írt nekem és nagyon sajnálja meg nem akarta ezt de nem tudott mit kezdeni a helyzettel, hogy két lányt szeret..erre azt mondtam neki, hogy ha az elsőt igazán szereted nem lett volna a második..a kapcsolatunk, ami volt köztünk szerintem nem is kell mondanom, hogy nem maradt belőle semmi.. Beszéltem a barátnőjével, hogy én nem tudtam róla nem akartam semmi rosszat nekik (ja, mert megmondtam a fiúnak, hogy ha ő nem mondja el a barátnőjének mit csinál és mi történt akkor én fogom) a lánnyal megbeszéltünk mindent és azt mondta ők találkozni fognak, hogy személyesen is elmondja a fiú mit is csinált. A lány képen röhögte és ő is szépen meg mondta a magáét aztán pedig kibékültek:) :) és most is együtt vannak.:) aztán az iskolában a fiú meg nem egyszer néz rám szúrós szemmel, ha más fiúval vagyok vagy ilyenek.. mára már egy picit javult a kapcsolatunk mert nem az van, hogy egyáltalán nem beszélünk. És ahhh fogalmam sincs mit csináljak. Annyira rossz ez így, hogy nem olyan, mint régen és annyira ideges leszek, hogy nem tudok mit tenni, hogy jobb legyen kettőnk közt az esély..tudom, hogy esélytelen de én még mindig reménykedek pedig nem kéne ah.

2017. nov. 6. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt nevezik töketlenségnek . Hamarabb kellett volna rájönni a dolognak. De ne legyen gond hiszen még kezdet a szerelem . 9_es vagy jó fiatal ég áldjon meg kislányom.19f .
2017. nov. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jó, persze én mondtam neki, hogy mi a francért nem tudott szólni akkor még amikor nem volt semmi. Lehet, hogy kilencedikes vagyok de már érettebb a felfogásom, mint más 16-17 éves fiúnak. Itt ő baszta el a legjobban én meg azzal, hogy megbíztam benne. De valahogy csak lehet javítani ezt a hülye helyzetet..:/
2017. nov. 6. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!