Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális? Már úgy vágyom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Már úgy vágyom a szerelemre.

Figyelt kérdés
Még csak 14 éves vagyok, sosem volt még kapcsolatom, pár fiú tetszett, én is tetszettem pár fiúnak, de sosem volt olyan igazi szerelem. Most úgy szeretnék végre szerelmes lenni, egy olyan fiút, aki mellettem áll, megvigasztal, megölel, és érezteti velem, hogy szeret... Annyira vágyom már erre, ne értsetek félre, semmi durva, komoly dolog, hisz mégis csak 14 vagyok, de egy ölelés, egy kézfogás, egy szerető mosoly...mostanában olyan sokat álmodozom erről :) Ez normális, hogy ebben a korban én erre vágyom? Tényleg semmi komoly, nem vagyok nyomulós, és a tanulást tekintem jelenleg a legfontosabbnak, de az érzés valahogy most folyton bennem bujkál... :)

2017. nov. 6. 20:39
 1/10 anonim válasza:
100%
Ezt mintha rólam írtad volna, még a kor is stimmel.Szerintem normális. :D
2017. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem, ez nem normális, egy ember sem vágyik szerelemre és szeretetre...Amúgy teljesen az. Már kezdesz is abban a korban lenni, amikor az ember egyre inkább vágyik erre. A szingli emberek nagy része így van ezzel. Biztos meg fogod találni a megfelelő fiút, már szerintem kaptál is pár privátot. Sok sikert!
2017. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó de leírtad a helyzetemet!:D. Amúgy szerintem nem para mindenki vàgyik szerelemre a kortól független.
2017. nov. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Örülök ennek a kédésnek, mert pontosan ugyan így vagyok vele. Már kezdtem megilyedni, hogy csak én vagyok ilyen:D

14/l

2017. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
43%
Èn már 20 éve várok....Kezdek félni,hogy vén lány leszek.
2017. nov. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Persze, hogy normális! Találsz majd, ne aggódj! Vagy inkább Rád talál. :-) A legjobb évek várnak Rád!
2017. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Persze, hogy normális! Nem vagy fiatal ehhez az igényhez. Teljesen helyénvaló, tini vagy, te is már elkezdted életed hátralévő részét úgy, hogy már nem csak barátként gondolsz egy bizonyos fiúra. Alapból tinédzser korban alakul ki minden. Ekkor dől el a személyiségünk, érdeklődésiköreink, szexualitás, stb. Persze sokminden változik még majd a jövőben testileg-lelkileg, leszel még érettebb, de nem vagy kisgyerek. 12-13 évesen is ugyanúgy normális lenne. :) Ne fojtsd el magadban soha az érzéseidet, persze húzz meg egy határt cselekedetek terén, nem csak most, hanem mindig! :)
2017. nov. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ezt érzem.
2017. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Pont ugyanígy vagyok, csak azzal a különbséggel hogy nekem volt kapcsolatom (szeptemberben dobott a fiú). Nem volt semmi komoly, "csak" ölelés, kézfogás, arcra puszi. Annyira hiányzik... Még mindig nagyon jóban vagyunk, át is szokott karolni néha, de ez már nem ugyanaz.. (Új barátnője is van már). Annyira szeretnék egy fiút aki megért és átölel..


14/L

2018. jan. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én 18 éves lány vagyok, de ugyanez a helyzet.
2021. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!