Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Normális, hogy vágyom a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy vágyom a szerelemre?

Figyelt kérdés
Körülöttem sok barátnőmnek van barátja, és boldogok együtt. Én másfél éve szeretek egy fiút, akit mostmár szerintem el tudnék engedni. Evidens, hogy ezek után jönnek kommentek, hogy "ennyi idősen mit tudsz a szerelemről?" stb., de ilyenkor tanulunk szeretni, és szerintem a korukhoz képest vannak olyanok, akik érettebbek.Rossz érzés, hogy megyek az utcán, és velem szembe jönnek a korombeli párok kézenfogva,nevetgélve... Akit másfél éve szeretek, 3x visszautasított, kibeszélt engem, levegőnek nézett hónapokig és még sorolhatnám. Most el tudnám engedni, és tovább szeretnék lépni. Vágyom arra, hogy valaki megöleljen, mondja hogy szeret (és tényleg úgy is gondolja, inkább érzi), megcsókoljon,stb. Viszont én nem vagyok egy tömeglány, nincs superstarom, fidget spinnerem, hanem céltudatos vagyok, és a jövőmre, a tanulásra koncentrálok. Nincs körülöttem 700000 fiú, mert nincs kint mindenem és nem öltözködöm úgy, mint minden 2. velem szembejövő lány az utcán. Önbizalomhiány miatt lassan 1 éve pszichológushoz járok, mások szerint csak én nem látom magam szépnek, mindenki más igen. Mi velem a baj? Egyáltalán normális, hogy vágyódom ez után? Ismerkedjek? De hogy?! Várjak? Lehet.. De meddig? Nagyon sok a kérdés bennem... 13/L
2017. jún. 24. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Dehogy rossz.

De ez a Fridget Spinner, Sára unokahúgomnak is van, de az még csak 9 XDXD


Amúgy nem rossz de én inkább Nerf, Lego meg videójáték parti vagyok, szóval értem mit értesz másság alatt.


Még néhány évet azért várhatsz XDXD

2017. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy a superstar az milyen játék???

Linkelsz képet róla?

2017. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy maradj is céltudatos, az a fridget spinner elég unalamas dolog, nemtom hogy bírják órákat.


Jön azt mutatja nekem, de hozzá nem érhetek..

-áhhh

De bezzeg társasaim, kártyáim mindig ellopja.

Meg múltkor leharapta a LEGO-s Yodám gumifejét és miszlikekre rágta!!!


Szóval tudom, veszélyes egy generációban élsz, de azt is értsd meg 13 évesek a veledkorúak.

Gyerekek, ahogy te is az vagy :)


Ne akarj felnőni olyan hamar XD

2017. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Voltam már hasonló lánnyal, mint te. Az a baj, hogy az ilyen lányok egy kapcsolatban is folyton elégedetlenek a testükkel és aztán jönnek a hisztik, féltékenykedések, amik mind abból erednek, hogy rondának látják magukat és azt hiszik megcsalja őket a fiújuk. Pedig nagy szerelem volt és nem tudtam volna megcsalni, mert annál fontosabb volt számomra.

Valamit kezdeni kéne előbb ezzel a súlyos testképzavaroddal, ha egészséges párkapcsolatot szeretnél, amúgy így leírásra egy értékes, különleges személyiségű lánynak tűnsz. Ritka kincs az ilyen manapság.

2017. jún. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4. Nagyon-nagyon köszönöm!!
2017. jún. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!