Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Akik távkapcsolatban van, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik távkapcsolatban van, ti videóhívásokban mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
Miről beszélgettek? Mit csináltok?

2017. nov. 7. 17:52
 1/6 Hyun-Ae válasza:

Hogy milyen napja volt. Mi történt vele. Összegezve, megbeszéljük hogy mi történt velünk az nap, vagy a szokásos kérdések: Hogy van,Mit csinál stb.

Hogy mit csinálunk? Aegyozunk, vicces fejeket vágunk 😊😁

De mi kb. 40 percet tudunk beszélni^^

És ez az idő elég mindenre ^^ Többet mi se tudnánk különben nem lenne téma és annak meg nem lenne értelme ha csak lesnénk egymást és nem beszélnénk xd

2017. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy beszélgettem a távkapcsos exeimmel, mintha mellettem lettek volna. 0-24-ben hívásban voltunk, és egész nap filóztunk, beszélgettünk. :) Ha 2 ember azonos értelmi szinten van, nem szabadna kifogyniuk a témából kb. úgy... soha. :)
2017. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A napunkról, ki hogyan van, néha napján +18 (mindenki fantáziájára bízom), mindig van valami téma :D
2017. nov. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindig van valami téma. De van hogy közben megy a TeamViewer, olvasgatunk, zenét hallgatunk (ő hangfallal, én meg hallom Skypeon), de sokszor játszunk is pl Honfoglalót, meg mostanában rákattantunk az APB Reloaded-re. Volt, hogy Skype közben főzőleckét kaptam a barátomtól, mert szakács, tehát ugyanazt főztük, de ha megyünk az utcán, akkor van hogy vesszük az utat, a másik meg nézi, közben beszélgetünk. Így ment el barátom a Praktikerbe, együtt választottunk festéket a szobája falára.


Ilyesmik. :D

2017. nov. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jah meg szilveszterkor "koccintunk"! :D
2017. nov. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez tök aranyos 4-es ^-^ De még mindig megy az APB? o.O :DDD
2017. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!