Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyek magamon erőt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyek magamon erőt, hogy leszólítsam?

Figyelt kérdés

Mielőtt "megismertem" nem beszéltem senkivel, depis voltam, utána szembe jött velem ő, és azóta minden rózsaszín meg ilyenek... csak az a baj, hogy sehogysem merek odamenni hozzá beszélni. Ő sajnos nem mutat felém érzelmeket és elvileg ő is ilyen depis... Valami ötlet?

Ő 15 éves, én 16 vagyok.


2017. nov. 7. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi a legrosszabb ami tortenhet?:) itt nem fogsz segitseget kapni szedd ossze magad.
2017. nov. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A legrosszabb ha elküld melegebb éghajlatra, és én tovább folytatom a sarokbanülés technikámat... még depisebben
2017. nov. 7. 20:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor ne szólítsd meg és ugyanott vagy.....
2017. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Meg tudom csinálni, meg tudom csinálni"

Ismételgesd magadban. Ez nagy erőt ad. Ha nem csinálod meg, akkor 20 év múlva azon fogsz kattogni, hogy "mi lett volna, ha.."? Ugye te sem akarod ezt?!

2017. nov. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2017. nov. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bunkó lenne veled, akkor nem méltó a szeretetedre, és te nem veszitesz semmit, mert csak tisztázta, hogy hulye! Ha rendes , akkor minden alakulni fog magátol:) hajrá!
2017. nov. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!