Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tudom hogy nem helyes amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy nem helyes amit erzek de keptelen vagyok uralni magamon. Egy undorito vagyok? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Szoval en egy 15 eves lany vagyok. Most nyaron a kisvarosunkban van ilyen napkozis tabor szeruseg ahova minden gyerek mehet. A lenyeg. Megismerkedtem ket fiuval. Es most gondoljatok azt amit akartok. Szoljatok le. Mert igazatok van. Undorito vagyok. Ugyanis mind a ketto fiu nagyon tetszik. Es nincs nalam ilyen hogy az egyik jobban. Mind a kettonek szeretek a kozeleben lenni. Keresem oket a tekintetemmel. Ha ram mosolyognak elolvadok. Akarmelyikert kiallnek. Nagyon szeretem oket es szeretem ahogy nevettetnek. Szeretek veluk beszelgetni. Mikor eszembe jut hogy a nyar vegen elvalnak utjaink(ugy ertem nem egy suliba jarunk) konny szokik a szemembe mindketto miatt. Otthon csak rajuk gondolok. De tenyleg. Mind a kettore egyszerre. Ha latok ilyen szerelmes idezeteket neha az egyik neha a masik ugrik be. Tudom hogy helytelen. Tudom hogy amit csinalok az undorito. De mind a kettot nagyon szeretem. Tegnap veluk almondtam. Amugy haverok. De azt hozzatennem hogy ma volt egy kisebb vitajuk a szemem elott es tudjatok milyen erzes volt vegignezni? Jah es azt meg megemlitenem hogy (ezt a bekepzeltseg legkisebb darabkaja nelkul mondhatom) az egyik fiunak tetszem es a masik is erdeklodik irantam. Es az a furcsa hogy fel kene hogy dobodjak hogy "eszrevettek". De nem tudok. Viszont ha meg semlegesen tekintenek ram a sirogorcs kerulget. A lenyeg hogy ezen nem tudok valtoztatni. En tenyleg sajnalom. Es elhatarozasra jutottam. Valahogy el kell felejtenem oket. Nem tudom. De meg ket harom hetet veluk leszek. Es en nem akarok ilyen lenni. Szornyen erzem magam. Ilyenkor arra gondolok hogy lehet hogy inkabb az kene hogy mind a ketto haragudjon ram. Mert akkor talan nekem sem lenne ilyen nehez. Szerintetek mit csinaljak? Igen tudom vegigolvasva olyan mintha egy utszeli lennek de higgyetek el nem vagyok az. De keptelen vagyok donteni mert mind a kettot nagyon szeretem:(. Mit csinalhak? Elore is koszi a valaszokat!

2016. júl. 15. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Éretlen vagy és picsogós,
2016. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%

Jajj te lány,

egyáltalán nem vagy ezért k... Nem bujtal egyikkel sem ágyba csak nem vagy biztos az erzeseidben hogy hogy is érzel most a két fiú iránt, ne aggódj...ez is idővel el dől, érezd velük jól magad, és ha több kezd belőle majd lenni akkor több lesz... Ez rajtuk is mulit ki lép először...

2016. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Ja #1
2016. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 mimike4 válasza:
35%
Szia szerintem beszélges el velük arról hogy mit érzel biztosan meg fogják érteni és majd együtt találtok megoldást sok szerencsét kivánok hozzá.
2016. júl. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
47%

Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.

Johnny Depp

2016. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy átlagos 15 éves kislány vagy, aki keresi a kalandokat az átlagos mindennapjaidban. Nem kell magad ócsárolni. Találkoztál 2 jóképű sráccal, és elkezdett viszketni a puncid, ennyi történt. Erre a drámázásra viszont semmi szükség. Legyél velük barátságos, nyitott, hátha kialakul egyikőjükkel valami, de valószínűleg pár hét múlva te jobbra, ők balra. Amúgy Facebookon még mindig lehet velük tartani a kapcsolatot a tábor után.
2016. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot: Nem vagy egyedül ilyen érzésekkel. Nem, én nem "szerettem bele" két srácba egyszerre, de tudom milyen az, amikor 15 évesen inkább magadra haragítanád őket, csak azért, hogy jobb legyen. De elárulok még valamit: nem lesz jobb. Tapasztalat.

Az előzőeknek abban igazuk van, hogy ahelyett hogy magadat ócsárolod, vagy beszélj velük erről, vagy csak érezd jól magad a társaságukban, aztán eldől. De ne erőltess semmit, hormonok ide vagy oda. Ne agyalj ezen, nem tettél semmi rosszat. Idővel úgyis eldől, aminek el kell. :)


18/L

2016. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!