Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehordtam mindennek mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehordtam mindennek mert talalkozas után 10 honapig eltünt és még ő haragszik rám, mit tegyek? /17 l

Figyelt kérdés

A talalkozas nem jol sikerult azt hitte hogy anyám fel akarja jelenteni. Utána nem keresett. En bolond voltam és írogattam neki nagyon nagyon csúnyákat tobbszor is de nem írt vissza. Nagyon megbántam. Csak rontottam a helyzeten. Most 10-11 honap telt el, kozos ismerosoktol erdeklodik rolam de mindenki kavar ossze vissza mert nem akarjak hogy egyutt legyunk. Alítolag kerdezgeti hogy vagyok e mar 18....szerintwm azert nem keresett mert félt anyámtol, kiskoru vagyok még.

Most bejelolt facen, írtam neki efy ilyen lájk jelet, es kerdeztem hogy te nem írnál rám akkor minek jeloltel be? Ő meg azt írta mért írjak lehordtal mibdennek....szoval 11 honapig l,,sz,t es még nemhogy megprobalna meg magyarazni ő van megharagudva.


Mit csináljak???

Szerwlmes vagyok belé nagyon és már bele vagyok betegedve ebbe az egészbe.

Valamit még hozzá kell tennem. Tudom fogok kapni hideget meleget, de van egy élettársa és gyereke.

Akkor én 16 voltam, ő 28.

Most egyel több mindketten.

Ugy mentem ki hozzá hogy nem szereti stb... Tudom hogy hulye voltam.


2017. nov. 7. 22:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Légyszíves ne hordjatok le mindennek! Igyis bele vagyok betegedve.
2017. nov. 7. 22:55
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy én vagyok a srác helyzetében. Anyukád megfenyeget, hogy feljelent, te lehordassz mindennek, csúnyákat írogatsz, bejelöllek, flegmán rámírsz és be is szólsz. Én fix, hogy letiltalak az első "kedves" kis regényed után. A másik dolog. 17 évesen te mit akarsz egy olyan férfitól, akinek gyereke és élettársa van ráadásul mindjárt 30 éves? Nem gondolod, hogy csak megdönteni akar és utána otthagyni? Legyen egy kis eszed és hagyd ezt a dolgod a saját érdekedben.
2017. nov. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sokmindent ne tudol tenni

mit akarsz egy családapától de most komolyan?

Próbáld meg elfelejteni

2017. nov. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem csak a tested kell neki. Anyukád fel akarta jelenteni, te szidtad, el is tűnt. Szerintem csak azért jelölt be, hogy hátha meg tud kapni. Miért ne tűnne el utána ugyanúgy?
2017. nov. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Le akar veled feküdni. Ennyi. Tényleg a korodból kell ismerkedned, mert ő csak el fog "tűnni"..

Szerintem tiltsd le és soha többé ne foglalkozz vele. Tudom hogy nehéz, du meg kell tenned, mert különben csak rosszabb lesz

2017. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!