Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Iszonyatosan tetszik egy fiu....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan tetszik egy fiu. Szerintetek tetszhetek neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki 3 evvel idosebb nálam. Nagyon sokat chatelunk. Múltkor ezt írtam neki : néha ugy mondanám valakinek hogy "szeretlek". Erre azt írta h mondahm. Megkérdeztem h kinek és azt mondta hogy neki. Utána kerdeztem hogy o is szeret e es azt mondta nagyon. Szivecskeket irogatunk egymásnak. Szerelmes matricákat is ( msn-en) szerintetek teszek neki?

2017. nov. 8. 09:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Hivd el randizni, de ne mond meg neki hogy ez egy randi. Az után a reakcióiból rá lehet jönni. :D
2017. nov. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

De az elég gaz ha en hívom el. Szerintem. Meg edzésen úgyis talizunk. Szerintetek tetszek neki?



Azér koszi

2017. nov. 8. 10:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Privát is kohet
2017. nov. 8. 10:33
 4/10 DollarDog ***** válasza:
Ha sikerült rávennie hogy leírd neki hogy szeretlek, mert magadtól nem irtad volna meg neki, valamint szivecskéket küldtetek egymásnak akkor nem! Szerintem csak unatkozott, vagy skizofrén!
2017. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1# hahaha, nem kénne... Fiúnak kénne megtennie!



Kedves kérdező

Hány évesek vagytok? Ha tényleg szeret, akkor majd tenni fog valamit.

2017. nov. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ő mondta hogy nagyon(megkérdeztem hogy szeret e). A koromat nem szeretném leírni, mert nem szeretném ha azt mondanátok hogy kicsi vagyok még hozza
2017. nov. 8. 11:34
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem biztos. A mai világban mindenki mindenkinek mondja, hogy szeretlek és küldik ezerrel a szíveket. Fiúk fiúknak, lányok lányoknak. Mindenki írja mindenkinek, hogy gyönyörű vagy és imádlak és stb. Szóval ma már ebből nem lehet tudni, hogy valóban szeret-e.

Ha találkoztok edzésen, akkor utána beülhettek valahova inni egy üdítőt. És azért élőben szerintem sokkal jobban látszik, hogy kedvel-e valaki.

2017. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

MSN-en? Mi a franc, újra 2002 van?


Egyébként pedig ne chateljél, hanem randizzál vele, és dugd le a nyelved a torkán.

2017. nov. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem többnek tart mint barát, ha már szivecskéket küldözgettnek egymásnak.
2017. nov. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha ennyi időt tölt veled, akkor valszeg tetszel neki. De ha amúgy nem találkoztok, akkor ez gondolom neked is kevés. Ha neki elég, akkor az kár. Hátha elhív majd valahová. Ha nem, akkor egy kényelmes, unatkozó ember.
2017. nov. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!