Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha egy melegbe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egy melegbe vagxom szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy meleg ismerosom, aki meleg es egy evvel ezelott jottem ra hogy fulog szerelmes vagyok bele. Egy suliba jarunk, es szinte minden reggel megolel (csak olyan koszoneskeppem). Nekem eg igy nagyon rossz, mert mar csak kb fel ev es nem latjuk egymast... ti mit tudnatok a helyembe csinalni? Legyszives tippeket adjatok mert mar kezdek megorulni! 14/L

2017. nov. 10. 08:40
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2017. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

A homoszexualitás gyógyítható! Vidd el a legközelebbi templomba, a pap segíteni fog. A terápia után a tiéd lehet a fiú.


Örülök, hogy segíthettem.


Üdvözlettel,

Semjén Zsolt, KDNP.

2017. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kérdezted már

azóta változott valami?

2017. nov. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. kommentelo

Ezt hogy erted, hogy irtam mar?

Most vagyok a 2. napja itt, ez az elso kerdesem

2017. nov. 10. 13:41
 5/7 anonim válasza:
100%

Van egy osztálytársam, közelítünk a "legjobb barát" kategóriához, de biszexuális a fiú. Mióta kitálalt nekem, egy csomót beszélünk (oké, főleg fiúkról XD), de egy ideje azt vettem észre, hogy személyesebb témák kerülnek elő. Azt hiszem, kezdek beleszeretni, de elhatároztam, hogy nem mondom el neki, mert a barátságunk túlságosan fontos ahhoz, hogy ilyen hülyeséggel tönkretegyem. Igyekszem elfelejteni, és inkább egy másik fiúra koncentrálni, aki mostanában udvarol nekem. Neked is azt ajánlom, hogy ha jó barátok vagytok, és nem akarod elveszíteni, inkább maradj csendben, és élvezd ki az együtt töltött időt.

Szintén 14/L

2017. nov. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van...
2017. nov. 10. 14:14
 7/7 anonim válasza:
15%
Próbáld meg megkapni. A szerelem ritka jó érzés. Idősebb korodban bánni fogod, hogy kihagytad.
2017. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!