Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit akar tőlem a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem a fiú? Én nagyon szerelmes vagyok belé

Figyelt kérdés

Szóval több mint fél éve szakítottunk a barátommal szűk 4 hónap után... nem feküdtünk le meg semmi... de nem volt a legjobb kapcsolat. Na és neki van egy nagyon jó haverja , akivel az utóbbi pàr hónapban nagyon sokat beszélünk. Miután szakítottunk az exemmel a haverja elkezdett nekem írogatni , meg észre vettem hogy kezd közeledni felém.

Most 1-2 hónapja egyszerűen nem tudok mit csinalni de nagyon belé szerettem , és mikor találkoztunk akkor megcsókolt többször is ... 2 hete találkoztunk és tett egy olyan megjegyzést hogy elhiv majd ramdira is meg átölelt , megcsókolt. Azóta minden nap ir és már mondta is hogy jó lenne talalkozni , meg ha szeretném jó lenne együtt aludni.

Az a lényeg, hogy nem tudom hogy mit akar tőlem? Csak barátság extrákkal vagy pedig komolyan gondolja?!

A barátnőm beszélt vele és neki azt mondta hogy nem tudja hogy én komolyan gondolom e... és ez miatt fél, nem mer lépni...

én meg ugye nagyon szeretem...

ötletek? :))



2017. nov. 8. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kerek perec kérdezd meg tőle.

Velem pont ez volt. 1 hónapig csak snapen beszéltem egy fiúval, végül elhívott moziba. Megcsókolt, de nem tudtam együtt vagyunk e. Végül rákérdeztem, visszakérdezett, hogy én komolyan gondolom e.. megmondtam hofy igen. Azóta 2 hónapja együtt vagyunk és nagyon boldog vagyok :)

2017. nov. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De jó nektek, bárcsak köztünk is így alakulna! 😊🙏🏼 És Mivan ha az exem miatt nem akar velem össze jonni ... :((
2017. nov. 8. 01:47
 3/12 anonim ***** válasza:

A nővérem az exe legjobb barátjával van együtt egy éve :)

A fiuk ezt megbeszélik maguk között, ettől ne félj

2017. nov. 8. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha még nem vagytok együtt de csókolgat és veled aludna már akkor bocs de ez nem komoly srác. Akkor lenne komoly ha a volt barátoddal megtudná beszélni hogy te tetszel neki és járna veled. Az is érdekes hogy "tett egy olyan megjegyzést hogy elhiv majd ramdira" akkor tegye meg, ne csak mondja.

Én azt látom hogy ebből a történetből nem fog a végén jó kisülni.

2017. nov. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az nekem is furcsa, hogy nem vagytok együtt, de csókolóztok. Persze én még 72-ben születtem, hehe. Az is furcsa, hogy nem mer lépni, ez mit jelenthet? Ha meg mert csókolni?

S majd egyszer randiztok is?

Kérdezd meg, hogy mit gondol rólad, mit akar tőled?

Szerintem egyelőre ne feküdj le vele, hagyj magadnak időt, hogy rájöjj, hogy mit szeretne - már a komoly kapcsolatot szeretnél.

2017. nov. 8. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mondjuk ő nem olyan, hogy csak megb*ssza a nőket és ennyi ... ismerem ... szóval nem tudom mit akar, de mindig ir ,.. és volt már olyan fiú aki tényleg csak le feküdni akart velem... és ő alig keresett , meg akkor keresett ha épp kedve volt...
2017. nov. 9. 15:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem ilyennek ismerted meg sajnos még benne van, hogy csak beléd akarja helyezni a kis szeretetcsomagját, utána faképnél hagy.


Leírásod alapján nem egy nagy hűha a srác, megcsókolni volt benne bátorság meg mondani milyen jó lenne együtt "aludni", de egy normális randira nincs? Itt valami bűzlik. Nekem legalábbis.


(Persze ezt tabuként kezelik az emberek, de mikor már elmész valakivel randira nyilván az az egyik célotok, hogy legyen testi kapcsolat is, nem? Csak nem mindegy hogyan és mikor.)

2017. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#6: "mondjuk ő nem olyan, hogy csak megb*ssza a nőket és ennyi ... ismerem"


Ha tudnád hányszor olvastam ezen az oldalon ezt a szöveget az elmúlt 9 évben amióta idejárok...szerintem meglepődnél. Naiv vagy, majd rájössz. De kérlek ne ide gyere majd sírni a bánatoddal!

2017. nov. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Barátnőm még múltkor beszélt vele, hogy mit gondol rólam és hogy miért nem próbálja meg velem a kapcsolatot .... és azt mondta neki a srác , hogy nagyon nagyon kedvel, és azért nem mer lépni mert fèl attól hogy át cseszem / becsalom!

Mert nem szeretne csalódni...

remelem hogy alakul és rá jön hogy nem szivatom..

2017. nov. 9. 23:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Na igen, én is ezért vesztettem el egy csodálatos lányt, nem bízott benne, hogy szerethet engem és nem éri csalódás, félt szeretni tulajdonképpen, mert csak a végét látta, ha lett volna olyan.


Pedig szerintem nagyon is boldogok lehettünk volna.


Ilyen ez, szerintem hagyd a srácot, ha kétségei vannak, akkor később is lesznek.

2017. nov. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!