Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt mondta, hogy fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondta, hogy fontos vagyok neki, az jelentheti azt h szeret? 17F

Figyelt kérdés
vagy nem minden esetben? (külsőre bejövünk egymásnak,mert ezt már tisztáztuk)
2014. ápr. 23. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
nem minden esetben
2014. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátként is fontos lehetsz neki,szóval nem minden esetben csak azt jelentheti!
2014. ápr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ma mondta a legjobb lány barátom, hogy fontos vagyok neki. Szóval egyetértek a második válaszolóval.
2014. ápr. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A jó öreg "csak barát" rekeszben vagy, barátom. Sajnálom, nem tud rád férfiként tekinteni. Idővel megtanulod a verbális, gyáva kis kódjaikat. Képtelenek őszinték és nyíltak lenni, mert önző módon - egyébként legtöbb esetben túlgondolva - azt képzelik, hogy akkor majd hejj de nagyon megbántanak. Holott ez az olcsó kis kertelés-taknyolás-kenegetés sokkal, de sokkal bántóbb tud lenni. Ennek ellenére nem változtatnak ezen, továbbra is marad a verbálisan is furfangos konfliktuskerülés. Ebben mindenképpen nagyok ők.
2014. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valóban, az, hogy fontos vagy neki, egyenlő azzal, hogy nem tekint pasinak, csak barátnak.

Vannak olyan tipikus női kifejezések, amik azt a célt szolgálják, hogy adott pillanatban húzzák az agyadat, elhitessék veled, hogy reménykedhetsz, de nem kellesz valójában, de megbántani sem akarnak, mert az ilyen csajoknak az kell, hogy teperjél, mert ez jót tesz a hiúságuknak. Ha rányomulsz, akkor le fog koppintani, és hiába mondod, hogy ezt meg ezt mondta, ki fogja formatni a saját szavait (mert direkt kétértelműen fogalmaznak).


Szóval a "fontos vagy nekem" tipikus ilyen mondat.


Kerüld a nőt messziről, az ilyen a legrosszabb fajta.

2014. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!