Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 16-17 éves félénkebb fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16-17 éves félénkebb fiú milyen jeleket ad ha szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!! Van egy osztálytársam akibe lassan 3 éve,hogy beleszerettem, de igencsak félénk srác, és ennek tetejébe igen közeli barátok vagyunk. Ha valakit esetleg érdekelne egy bővebb történet akkor privátban szívesen leírom:). Egy félénk fiú milyen jeleket ad, vagy én mit csináljak,higy esetleg közelebb kerüljek az "igazsaghoz", mert néha úgy érzem a cselekedetei alapján,hogy többet érez mint barátság...

A válaszokat előre is nagyon köszönöm:)



#Félénk;fiú;szerelem;jel;
2017. nov. 11. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én bámulom az adott személyt. :) Sokszor nézem őt. :)
2017. nov. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
18%
Keress egy határozottabb jellemet, mert nyuszikra nem lehet felnézni egy párkapcsolatban. Tudom,hogy most azt hiszed,hogy de, pedig nem. Hidd el
2017. nov. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Fiatal korban sokan félénkek, úgyis kinőnek majd, szóval ezt nagyon elnézted...
2017. nov. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!