Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy lányba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba, hetekig azt hittem érdeklem de végig az egyik haveromért volt oda. Ez már nem az első az életembe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudok semmit sem csinálni,zokogok,ideges vagyok.

Szüleimmel nem tudok erről beszélni.

16/F



2017. szept. 25. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Olyan baráti kört alakíts ki, hogy te legyél a legjobb pasi. Még a haverok csaja is rád fog tapadni
2017. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát tizenévesen az első egy két csalódás a legrosszabb hogy a lánynak aki tetszik neki nem te tetszel, nagyon nem tudsz ez ellen mit tenni, majd az idő segít ne síránkozz keress olyan lányt aki téged akar
2017. szept. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudok tanulni,nem tudok tényleg semmit sem csinálni.

Itthon vagyok és zenét hallgatok,próbálok foglalkozni a kistestvéremmel de ez sem köt le.

Úgy érzem jó lenne beszélgetni valakivel aki ugyanezen szintén többször átesett.Szülők már kizárva,mondták hogy tehetetlenek.A lelkisegély szolgálat újra és újra ugyanazt hangoztatja.

Az idő gyógyít az lehet,de most nagyon lelassult,ezen felül folyamatosan a rossz jegyeket kapom,fizikailag pedig egyre gyengébb vagyok.

Baráti társaságot meg nem tudok csak úgy váltani.Gyerekkori barátomról van szó,persze nem érdekli a csaj mert neki már van barátnője akit mindennél jobban szeret.

2017. szept. 25. 16:21
 4/4 anonim ***** válasza:
ha gondolod, írhatsz :) hasonló helyzetben vagyok.
2017. szept. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!