Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érdeklem a lányokat?

Figyelt kérdés
Mindig próbálnak lekoptatni, anniyra rossz vagyok?!😩

2017. szept. 17. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Nézd, nem akarlak én is bántani, de erre a kérdésre nem lehet értelmes választ adni. 1 dolgot tehetsz: tovább próbálkozol. Légy magabiztos, ápolt, légy stabil, határozott és ne add fel. Nincs vége a világnak, amiért eddig nem jött össze. Figyelj oda magadra, próbálkozz és előbb utóbb nagy valószínűséggel majd találsz valakit. Sok sikert és kitartást! :)
2017. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egyetlen 1 lány volt, akit nagyon szerettem, és annak is barája volt🙃
2017. szept. 17. 21:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Egyetlen lány van, akit én teljes szívemből szeretek, annak meg nem kellek. 🙃 Sajnos előfordul. De te ne add fel, mint én! Keress tovább! Csak akkor van esélyed találni valakit. Ha csak vagy és vársz, akkor sajnos szinte biztos, hogy nem lesz semmi. Tudom, kegyetlen, de tényleg ez van. :/
2017. szept. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod SűrítettLevegő ment a zöld kéz😉
2017. szept. 17. 21:14
 5/7 anonim ***** válasza:

oszt' mi most honnan tudjuk, hogy gáz vagy e?

menj, ismerjedh, szórakozz.

2017. szept. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze persze tegyen meg mindent mi? Jo lenne az nektek.. Elvartok mindent a fiuktol de ti szart se tesztek az egeszert.. gyere hodits meg mit kepzel nemelyikotok magarol nemtudom. Miliomos nelegyen szegeny gyerek? Csodalkoztok de az az igazsag ezert erdemlitek meg mindjajan azt hogy csak arra kelletek.. Keretitek magatokat folyton lehet kulonboztok, miert kellene megvalzozni? Gyurni, stb ? Gyanitom h az elso is egy lany volt. Mert ezt akarjak! H tegyenek ertuk meg mindent es majd eldontik h igen v nem hat a nagy fszt. A bunko sracoknak meg engeditek magatokat aztis erdemlitek. miert valtozzunk meg ? Aze h jobban kedveljetek hat pont szrk ra h kedveltek e vagy sem. Inkabb ti gondolkozzatok el h nyitottnak kellene lenni nektek is nemcsak egy fiunak. Mer attol h kezdesz formasodni meg kifested magad te majom nemleszel tobb is sot..
2017. okt. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Am nem vagyok valami nagy kigyúr srác. Sőt! Épp elenkezőleg egy ROPI vagyok. Lehet ez a baj?🤔
2017. nov. 12. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!