Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek neki? A kérdés rövid...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? A kérdés rövid a magyarázat hosszú.

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztály társak vagyunk és bejon. Igazából 2 éve ismerjük egymást és úgy 1-1,5 éve tetszik. Hívott már a barátaival közösen bandazni,de nemet mondtam mert nem akartam kb. 99%os fiú csapatbanmlenni, pláne hogy nem sok mindenkit ismerek. Valamikor mellettem ul. Szoktunk beszélni személyesen, Messenger Viber Facebook ön nem nagyon. Volt már egy csomó szemezesunk, osszemosolygasunk. Mondta (nem kifejezetten nekem) hogy van egy csaj aki simán lehetne a barátnője,de nem az. Ha valami kérdésed van írj! Tetszem neki?
2017. nov. 11. 20:07
 1/1 anonim válasza:

lehet ,hogy érez valamit irántad ,de ez nem biztos.

A következőt ajánlom:

Lehetőleg próbálj vele többet beszélni. Érdeklődj csajjal kapcsolatban aki simán lehetne a barátnője hátha eljár a szája és ki derül ,hogy TE VAGY AZ.Ha van hozzá bátorságod akkor beszélj meg vele egy találkozott, de ne hamarkodd el.

Sok sikert!

Ha van valami kérdésed nyugodtan írj privibe!

2017. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!