Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most szerelmes vagyok? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szerelmes vagyok? Nem tudom mit érzek.

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, aki miatt mindig hevesen ver a szívem,ha rámnéz,ha hozzám ér,ha csak a közelemben van zavarba jövök. Érzek iránta valamit,el is tudom képzelni magunkat mint egy pár,viszont szexuális módon nem vonz az illető,csak lelkileg. Most lépnem kéne felé? Tanácstalan vagyok.

(18 éves vagyok)


2017. nov. 12. 00:10
 1/3 anonim válasza:
igen
2017. nov. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valszeg az vagy.
2017. nov. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El tudod képzelni magatokat, mint egy pár, de szexuálisan nem vonz? xD Tehát nem tudod elképzelni magatokat mint egy pár, maradjunk ennyiben xD
2017. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!