Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még vannak érzelmeim az exem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még vannak érzelmeim az exem felé, de tetszik egy srác, mit tegyek?

Figyelt kérdés
másfél éve szakítottunk a barátommal, akit sokáig "gyászoltam", de mostmár jól vagyok. most randizgatunk egy sráccal, akire ha rágondolok, pillangózik a gyomrom, viszont ha meglátok egy képet az exemről, vagy látom az utcán, kicsit megszeppenek. emiatt félek kapcsolatba lépni, mert úgy érezném, hogy becsapom őt, hogy nem vagyok túl teljesen az exemen

2017. nov. 2. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Az exed azért az exed, mert nem működött. Ennyi idő után lépj túl rajta és ne fordulj vissza. Ha mégis megtennéd, gondolj arra az időszakra mennyit szomorkodtál miatta. Az új párod ha megértő próbál segíteni neked, h ne gondolj rá. Akár még a tudat nélkül is. Új pasi, új élmények, új boldogság! De soha ne gondolj arra h ez milyen lenne az exeddel. Inkább arra gondolj h az újjal milyen lehet a jövő.
2017. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!