Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leginkább érett idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább érett idősebb emberek! Milyen érzés a szerelem? Honnan tudom hogy szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Már régóta tetszik egy fiu viszont most nyáron kitaltuk hogy sátorban alszunk. És valamilyen oknál fogva átkarolt. Ekkor egy furcsa bizsergő érzés töltött el. Ez lehet szerelem? (13 éves lany vagyok)
2017. nov. 13. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mintha bepisáltál volna:

mindenki látja rajtad, de csak te érzed a melegét.

2017. nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen korban más mint majd 5 év múlva. 13 évesen már elkezd érdekelni a másik nem, nézed a fiúkat, figyeled, hogyki milyen, valószínűleg most fog benned kialakulni egy ideális kép stb.. Érzed anélkül is, hogy hozzád érne. Persze ilyenkor a boldogsághormon megnövekszik és bizsergő érzést érzel, de 13 évesen máshogy reagál a szervezet ilyenre.
2017. nov. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet elmondani, hogy milyen érzés. Viszont, ha gondolkodni kell rajta, hogy vajon az vagy-e, akkor nem vagy az. Egyértelmű lesz.

Sokszor összekeverhető a fellángolással, de az amilyen gyorsan jön, olyan gyorsan megy. Vagy összekeverhető a vággyal, de az inkább testi dolog.

Az igazi szerelemhez idő kell, hiszen meg kell ismerni a másikat.

2017. nov. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már évek óta ismerem. Eddig is nagyon tetszett es sokat gondoltam ra de ilyen erzesem meg csak most eloszor volt.
2017. nov. 13. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!