Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges 10 évesen megtaláln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges 10 évesen megtalálni életed szerelmét?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, 10 éves korom óta senki iránt sem éreztem így. Mellékesen a dolog elég reménytelen, van rá esély, hogy egyszer csak 'kigyógyulok" belőle?

2017. nov. 14. 15:49
 1/3 Jamle29 válasza:
kb én is ilyen 10 lehettem és nagyon bejött egy lány sokáig nem is éreztem senki iránt se úgy aztán jött egymásik lány aki pedig még jobban lehet hogy majd neked is jön az életedbe egy olyan személy aki iránt még erősebb lesz. De amúgy simán lehet 10 évesen már megtaláltad azt aszemélyt
2017. nov. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ady Endre 7 évesen volt a legmélyebben szerelmes. Élete végéig őt vallotta a legnagyobb szerelmének.
2017. nov. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nem igazán lehet mert nem vagytok elég érettek akkor mèg

Inkább 14 évesen

2017. dec. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!