Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik az egyik osztálytársam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az egyik osztálytársam?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és tetszik az egyik osztálytársam. az elmúlt egy hétben rengeteget beszéltünk neten, aztán a suliban most találkoztunk, és rájöttem hogy komolyan szeretem. annyira megijedt, hogy nem merek ránézni, beszélni vele, és látszik rajta hogy rosszul esik neki, de izgulok a közelében és félek. mit csináljak, hogy ne így legyen? az a baj, hogy a neten megy a beszélgetés mert túl személytelen, épp ezért nem is szeretem. de élõben annyira zavarban vagyok/én úgy veszem észre hogy õ is/ , hogy semmi..

tippek?:( igen, tudom hogy gyerekes és 17 vagyok, de ez van..


2017. nov. 16. 21:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt magadnak írtad?mert senkit sem erdekel
2017. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Maradj nyugodt tesóm, es ha meg az a kinos csend van csak szemezz vele , de tartsd a szemkontaktust, mondjuk osztalytarsal nem jonnek ossze, de meg lehet probalni ugy is csak 2 ev van mar csak :p
2017. nov. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!