Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lánynak van barátja, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak van barátja, de szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy most kerültem be középsuliba, és van egy lány aki nagyon tetszik. Gyakorlatilag már egy hónapja fontolgatom, hogy megszólítom, de ez is csak 2 napja sikerült. Nem csak azért akartam megismerni, mert csinos, hanem azért is, mert mindig egyedül látom. De aztán mikor elkezdtünk beszélgetni, akkor kicsivel jobban megismertem belülről. És hát belészerettem. De mikor busszal tartottunk a suliba, akkor megemlítette, hogy van barátja és elmondta mennyire szereti. És hát az a baj, hogy ha elmondom neki, akkor lehet már nem is akar velem beszélgetni. De ha kiderülne, hogy én is tetszem neki, akkor meg a barátját bántanám meg. Nem tudom ilyenkor mit kéne csinálnom. Igazából eddig voltam párszor "kapcsolatban", de csak egyszer voltam szerelmes. De akkor nagyon. Azzal a lánnyal 1 évig voltunk együtt, aztán egyszer azt mondta, hogy már nem aszt látja bennem amit régen. Ez volt 2017 nyári szünet előtti 2. héten. Gyakorlatilag egész eddig full depressziós voltam. De azért eret nem vágtam, nem vagyok olyan. De mikor megismertem, akkor újra hogy is mondjam.. Újra úgy éreztem, hogy van remény még az életben. Minden alkalmat kihasználok, hogy tudjak beszélgetni vele, de azért nem akarom, hogy úgy gondolja nyomulok. Bár mondta facen meg a buszon is, hogy cuki vagyok, és kedveli az ilyen nyitott, szerény fiúkat, de én nem tudom. Mióta szakított velem a volt barátnőm, azóta zárkózott vagyok,és nagyon keveset beszélek. Tényleg nem tudom mit tegyek,ha valaki tudna segíteni ezzel kapcsolatban, azt nagyon megköszönném.

#de ő nem #de van barátja #Új remény nyílt előttem
2017. nov. 18. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Tiszteletben kell tartanod hogy a lány mást szeret.

Amúgy mint írtad a nyáron csalódtál, ezt a lányt meg nem rég ismerted meg...valamilyen szinten vágysz is arra hogy szeressenek. Helyedben várnék, én biztos nem cseszném el más kapcsolatát...főleg ha azt a személyt szeretem, nem okozok neki csalódást vagy fájdalmat...főleg azért mert önző módon magamnak akarom.

2017. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ilyenkor ez egy szar helyzet mert ha sikerülne a fiújától elhódítanod akkor mindenki téged látná gonosznak viszont te legalább kuzdottel érte és ha sikerült akkor ott csak nem volt olyan erős a szerelem. Viszont ha most sokat beszélgettek és osszemelegedtek akkor meg neked lesz rossz, mert ha szereti a jelenlegi barátját nem hagyja el és ha te bevallod az erzelmeidet majd akkor lehet kerülne mert ő barátot akart csak.
2017. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!