Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg egy lánynak, hogy "szeretem"?

Figyelt kérdés
Ő 12 éves hetedikes én 15 nyolcadikos. Amikor a közelében vagyok úgy veszem észre máshogy viselkedem. Úgyérzem ”szeretem" de nem tudom...
2017. okt. 11. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szereted vagy nem? Döntsd el magadba,hogy akarod őt vagy nem. Pozitív hatással van rád a "szerelmed" ez jó dolog azért viselkedsz máshogy.
2017. okt. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Remélem nem a hugoról van szó, ha meg igen részvétem ><
2017. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Ugyérzem szeretem. Még nem éreztem ilyet.Szinte mindíg rá gondolok.

#2 XD

2017. okt. 12. 07:12
 4/7 anonim ***** válasza:
12 éves hetedikes és 15 éves és nyolcadikos? az igen.
2017. okt. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Miért?
2017. okt. 13. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

12 éves hogy lenne már hetedikes? valamit nagyon elnéztél...

a kérdésre válaszolva pedig: beszélgess vele, mosolyogj rá, alakíts ki vele egy közelebbi viszonyt, később pedig még ráérsz kitalálni hogy hogyan mondd el neki.

2017. okt. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azért 12 évesen hetedikes mert nem bukott.Énmeg azért vagyok 15 évesen nyolcadikos mert szalajtottam.
2017. okt. 14. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!